В Созопол, едноименния тим надигра Асеновец (Асеновград) с 3:1. Срещата е от 27-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Домакините нанесоха двоен удар за секунди в средата на първата част. Мрежата на съперника разтресоха Борислав Трендафилов и Келеши Сукес, съответно в 22-а и 23-ата минута. Веднага след почивката Шабан Осман върна интригата с попадение от фаул – 2:1. Последваха доста пропуски на съперника. Келеши вкара, но рефера не зачете попадението заради засада. Михай Чиобану фиксира окончателното 3:1 в 85-ата минута.

Саяна (Хасково) надигра гостуващия му Секирово (Раковски) с 4:0. Нулите не помръднаха близо час. Едва в 58-ата минута Милен Танев откри за домакините. Скоро Ахмед Осман удвои. Беркай Халил подаде и Васил Колев направи резултата категоричен в 71-ата минута. Десетина по-късно се разписа и Георги Юлиянов. Още можеха да вкарат футболистите на Саяна.