Спартак (Пловдив) измъкна 2:1 над Левски в Карлово. Срещата бе от 26-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Мирослав Радев бе героя за пловдивчани с двете си попадения. Второто и победно падна от дузпа в 95-ата минута. Отсъждането на 11-метровия удар предизвика гнева на феновете, които бяха готови да линчуват съдиите след края на мача. Иначе съперниците си победиха по полувреме. Първото беше за гостите. Радев откри в 30-ата минута. Още шансове за попадения създадоха „гладиаторите“. След почивката левскарите взеха инициативата.

Ивелин Илиев изравни в 57-ата минута. Имаше и други критични моменти пред вратата на Спартак. Накрая всичко приключи с вкараната от Радев дузпа.Тодор Тодоров падна в наказателното поле, а тя бе реализирана от Миро Радев, който вкара втория си гол в мача. Домакините имаха протести след отсъждането на наказателния удар, но в крайна сметка реферът бе категоричен.

С двата си гола Мирослав Радев сам направи най-добрия подарък навръх рождения си ден.

Победата в Карлово и грешката на Несебър в Димитровград (1:1) изкачи Спартак еднолично в класирането на ЮИ Трета лига.
Спортал

23 КОМЕНТАРИ

1. голяма гавра с карлово отбора на спартак през второто полувреме бяха надиграни а спартаклии бяха дошли за лесна победа която съдията им подари в последните секунди

2. гавра гавра с карлово доидоха за лесна победа а съдията от бургас ги подпря с тази дузпа през второ полувреме спартак нямаше нито едно положение

3. Момчетата от Карлово са си взели премиите , за достойната игра ! А ,Спартак ги дадоха ,за съдия от Али експрес. Честитооо на Лимончелотооо🏆🏆🏆 , жалко за момчетата от отбора .

4. ДА ОБЪРНЕ ВНИМАНИЕ НА ЗС В ПЛОВДИВ ДА СМЕНИ ОГНЯН ЗЛАТКОВ С ЧОВЕК УВАЖАНАН И ОБИЧАН ОТ ВСИЧКИ ЗА ДА МОЖЕ ЗС ПЛОВДИВ ДА СИ ВЪРНЕ АВТОРИТЕТА.

5. Подарената победа от съдията. Истинския победител е добрата игра на Карлово . Браво момчета.

6. Хора разберете че Бфс пловдив е на автопилот няма председател с тежест и за това всеки си прави каквото си иска.

7. Лимон дано съдията е бил на промоция защото го направи по най селския начин да няма не разбрали за да ни се смеят всички

• Къв лимон намесвате ве …малумници? Толкова може съдията , родом е от несебър и живее в Бургас , вие прости ли сте кви сте???
      Лимона го е уредил хахахахахха

8. Абе хора толкова народ имаше на мача и всеки видя за какво съдийство става на въпрос. Дано да си вземат някакви мерки от управлението на БФС Пловдив това беше пълен резил с тази дуспа. И хора, които не разбират от футбол, но присъстваха на този мач им стана ясно за какво иде реч. Толкова смешно решение за дузпа, такъв крах….

9. Затова ви взеха и емблемата.Вие не заслужавате да сте СПАРТАК ПЛОВДИВ. Вие сте срам и позор….

10. Имо ли отбор от Миналата седмица и тази седмица да не реве от съдиите всичко идва от Страхливия Огнян.

11. ОСТАВКА НА ОГНЯН ЗЛАТКОВ, ВСЕКИ МАЧ СЪДИЙСКИ ГРЕШКИ В ЗОНАТА НА ПЛОВДИВ,СЛУЧАЙНО ПОПАДНАЛ НА ТАЗИ ПОЗИЦИЯ ОГНЯН.

12. Щом се стигна до там публиката да негодува толкова подкупен съдия ,че не можа да се прикрие. Срам и позор ,че това се случи в глада на Апостола. Голям резил за всички , които присъстваха на мача. Най-демонстративно главния съдия им даде дузпа да бият да си изкара паричките. Жалко за българския футбол. Жалко за всичко …. Тотален фалш беше на мача . Карлово през цялото време показваха класна и добра мъжка игра и оплашиха видимо противника.

13. 2
    1

С пчелата, лимона и милянчев толкова. Това им е нивото.

14. Не съмнителна а измислена дузпа Всички го видяха и съдии и делегат и публика. Огняне и тоя срам ли ще заместете като тоя в Несебар или ще накажете Карлово като Куклен Страхливци и подлеци Вие нямате срам но всичко се връща

15. Шефа на Футболния Съюз в град Пловдив да си види подкупите съдия главния съдия сто процента подкупен. Страшна игра направи Карлово и главния съдия им го заби за пари. Срам 3 смях за съдийската група тотален смях . Карлово бяха реалните побетители на мача ако не беше купен съдията

16. Лимон с такива срамни победи ли ще влизаме в б група Вие тотално опорочихте името на нашия отбор Беше ме срам на стадиона Карловци имат право да се чувстват тотално ощетени

• 200 процентов дузпа ,пълна селяния.Поне 2 ма трябваше да изгони от Карлово,влизане с 2-та крака в корема е нормално,там и не е фал.

17. Тази подарена победа е срам за отбор като Спартак Не само измислената дузпа гаврата с отбора на Карлово беше през целия мач Съдиите принудиха публиката да скандира отбора да спре да играе Срам Срам Срам

18. Съдията явно беше за Спартак видимо си личеше как приз цялото време се даваха картони за карлово после едно мега смешна дузпа, което просто е тотален фалш. Честита подарена победа от съдията на Спартак

19. Подарена победа. Съдиите категорично им подариха на Спартак, по измислена дузпа от тази нямаше на къде изплатена се, че щяха да завършат равен и им даде дузпа смях смях смях . Тотален резил за съдиите. Смешни сте в очите на хората за това което направихте

20. 2
    1

Съдийска победа, честито! Но повече да не сте се оплакали от съдии или от ЗС или от друго. Цялата група за вас играе, съдиите също и пак ви е зор

21. Главния съдия се подигра с труда на момчетата и накрая даде измислена дузпа с която победиха! През цялото време раздаваше картони за футболисти на Левски Карлово!