Вихър (Войсил) победи лидера в класирането на “Б” ОФГ – Пловдив-Център Траките (Скутаре) с 3:1 в отложен мач от есента. Възпитаниците на Петър Кумановали изиграха много силен мач и заслужено се поздравиха с успех. Мачът започна с двуостри атаки към двете врати, домакините бяха по-агресивни и в края на полувремето Атанас Панайотов откри резултата след асистенция на Божидар Узунов.
Второто полувреме започна с опит на гостите да се върнат в мача, но Вихър стоеше много добре на терена. Гостите все пак стигнаха до гол след дузпа. Най-интересното предстоеше, защото в игра влезна Даниел Колев и направи страхотен мач, като отбеляза два гола и сложи точка на спора 3:1.
Траките (Скутаре) и Белащица са на върха в класирането с по 26 точки, пред третия Вихър (Войводиново) с 25 и Вихър (Войсил) и Ботев (Рогош) с по 22.