Локомотив II (Пловдив) спечели с 3:1 срещу гостуващия му Родопа (Смолян) в приятелска среща, играна на стадиона в Садово. Стана интересна контрола. Иван Узунов откри резултата за домакините в средата на първото полувреме. При този резултат съперниците се оттеглиха на почивка. Веднага след нея Даниел Кутев изравни. После съотборника му Радостин Самуилов уцели гредата. Селекцията на Христо Златински взе победата за секунди. Първо Иван Кръстев даде преднина в 80-ата минута. Веднага след това Даниел Маджаров вкара третия гол.

Локомотив II (Пловдив) спечели с 3:1 срещу гостуващия му Родопа (Смолян) в контрола, 27.01.2024