В Асеновград, местния Асеновец надигра едноименния тим на Карнобат с 2:0 в отложена среща от 16-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Стана интригуващ двубой. Мутлу Алиев откри за домакините след центриране на съотборник в 15-ата минута. След още толкова време Мустафа Мустафа пропусна да изравни от дузпа.

Опасно центриране доведе до следващ пропуск за гостите. В 50-ата минута Димитър Законов стреля, топката се удари последователно в гредата, в гърба на карнобатския вратар и спря в мрежата – 2:0. После домакините имаха още три възможности за попадение, но ги пропиляха. Те доиграха последния четвърт час с десет футболисти, защото Александър Димов извърши нарушение и беше отстранен с червен картон.