Едноименният тим на Димитровград надигра Секирово с 3:2 в Раковски. Срещата е от 18-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Стана нервен мач. Освен петте гола, имаше дузпи, червен картон и негодувание от шеф на гостите. Те наклониха чувствително везните в своя полза още до почивката. Мирослав Илиев откри головата им сметка в 39-ата минута. После домакините пропуснаха да изравнят от дузпа. Веднага след това Димитър Алексиев покачи на 0:2.

Четвърт час след началото на втората част, играч на Секирово си вкара автогол. В 68-ата минута, рефера отсъди втора дузпа и отбора от Раковски намали – 1:3. Окончателното 2:3 беше оформено в 88-ата минута. Накрая съдията вдигна червен картон на намиращия се на скамейката резервен вратар на гостите Янислав Георгиев. След последния сигнал спортния директор на димитровградчани Мартин Александров каза пред Sportal.bg.

„Непосредствено след червения картон, феновете на Секирово обградиха скамейката на резервите ни и опитаха саморазправа с получилия червен картон Янислав Георгиев“.