Атлетик (Куклен) спечели у дома с 2:1 срещу Секирово (Раковски). Срещата е от 13-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Съперниците демонстрираха открит футбол, създадоха голови положения и пред двете врати. Двубоят започна равностойно и до почивката никой не взе превес. Капитанът на домакините Юлиян Романов откри резултата с глава след центриране в 33-ата минута. Отговорът не закъсня, но Пламен Табаков пропусна да вкара от дузпа.

Валентин Маджарски възстанови равенството секунди преди почивката. Футболистите на Атлетик създадоха достатъчно добри възможности за нови голове. Две пропиля Рангел Игнатов. Именно той обаче спечели дузпа и я вкара в 70-ата минута. Съотборникът му Емил Аргиров пък уцели гредата малко преди края на срещата.