1:1 приключиха в Куклен, местния Атлетик и едноименния тим на Димитровград. Срещата е от 11-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Стана интересен, динамичен мач, в който имаше всичко. Домакините натиснаха здраво през второто полувреме. Шансове за гол се откриха пред Мирослав Манев, Емил Аргиров и два пъти пред Рангел Игнатов. Отличните намеси на противниковия вратар обаче ги спряха. Кулминацията настъпи накрая.

Манев откри резултата за Атлетик в 82-ата минута. Само след 180 секунди обаче Алтан Ружди изравни. Малко след това в спор за топката, Игнатов и съперника му Вълчан Чанев си удариха главите и напуснаха преждевременно терена. Влезлият като резерва за Димитровград Горан Ахмед пък извърши нарушение и получи втори жълт и червен картон.