В Созопол, едноименния тим победи Гигант (Съединение) с 3:2. Срещата е от седмия кръг на Югоизточната Трета лига. Вихрено начало на домакините. Борислав Трендафилов откри головата им сметка само след 120 секунди игра. Той удвои в 9-ата минута. После пропусна да запише хеттрик. Вместо категоричен аванс, Здравко Жилов върна интригата с гол в средата на първата част за 2:1. При този резултат, съперниците се оттеглиха на почивка.

Скоро след нея Деян Молдованов беше точен от дузпа – 3:1. Последва нов пропуск пред вратата на Гигант. В 64-ата минута Иван Скерлев реализира второто попадение за гостите. Те взеха инициативата и натискаха до последния съдийски сигнал. Имаха шансове да изравнят, но и съперника можеше да реализира за четвърти път. В 85-ата минута Скерлев репликира рефера и беше отстранен с червен картон.