Локомотив Пловдив загуби от Арда с 1:2 в контролна среща, която се игра днес в Кърджали. Смърфовете допуснаха пълен обрат, след като първи откриха резултата. Това се случи в 66-ата минута след добра атака отляво, при която Алфа Конте получи топката и проби. Последва пас към влезлият като смяна Христо Иванов, който от десетина метра стреля покрай вратаря на Арда.
Преднината на гостите обаче трая само 3 минути. След две последователни намеси на стража на Локо Пд при третата той капитулира и домакините изравниха резултата. В 76-ата минута Арда оформи крайното 2:1 от дузпа, реализирана от Тунгара.

Пловдивчани играха в състав:

Съставът на Локо Пд:
Динко Хоркаш, Оливер Камдем, Ефе Али, Хорхе Сегура, Кристиян Пешов, Георги Каракашев, Лео Сена, Евандро, Бабакар Дион, Джовани Бариани, Алфа Конте (Кристиан Томов, Ивилин Чехларски, Видол Сейменски, Ангел Лясков, Ивайло Иванов, Христо Иванов, Мартин Хайдаров, Божидар Костадинов, Димитър Илиев, Аксел Велев)

25 КОМЕНТАРИ

1. МАНЛИХЕР КАРАБИН АДЖАСАНСКИ.......С КЛОАКОМУТИФ Ф СЕРСЕТУ:)))
    1
    1

БИГОМ ПУ КАЗАНИТИ!!! КЛОАКУМУТИФ СЕ НУЖДАЙ УТ БАКЪР, ВЕЛПАПЕ И АЛЮМИН!!! ПУФ ПАФ!:)))

2. 5
    3

Колеги буфери! Сега играете и ви побутват напред,но след лятото неизбежно идва зима. Ако смятате да се завивате само с това 6:0 ще настинете. Злорадствайте,но знайте,че колелото се върти. Нищо на тоя свят не е вечно!

• 3
      1

То да беше само 6:0 добре щеше да е за вас!

• Ясно ни е на нас,че след такова начало ще последва и спад .. не сме Барса .. идеята е да сме в тройката поне и евротурнири .. шампиони? Едва ли … това е нашата идея,а вашата ?

3. 10
    4

Без съдиите не става! Без тяхна помощ даже контрола не можем да спечелим. Помакът Адам да взима мерки.

3

Разбира се. Червен картон и яко подпиране. Забравяш циганин.

• 2
          4

Селски, съдийте по цял свят винаги свирят за големи и богати клубове. Запомни го това.

• Така е,и за това е свирил така,защото Велбъжд е голям и богат клуб!Хохохохо!

• 5
          1

Оплачи се на Арменския поп да тъй и простия помак хахахах

• хаха. ей болен народ, бреййййй

• А пет рязяни кърджалийски без подкрепа как е?

4. 7
    7

Вашето оправдание е,че мачът с Арда е бил контрола,но не казвате,че съдията е свирил обективно и затова резултатът е такъв. Ако мачът бе за класиране и съдията щеше да е подбран правилно и отсъжданията му щяха да са други. Но в контролен мач хайде-хайде…

• 3
      3

• 4
      2

Г-н Куркински, ако мача не беше контрола, нямаше да играем с юношите.
      Но за вас и юношите ще са достатъчни

• 2
        2

• къде видя оплакване, бе коматевски кръвослешател с крива тиква?!

5. 5
    6

Малко радост за селяните, но да не забравят, че това е контрола.
    Арис как им пусна на тях,.ама никой не го брои за първа победа на Гомнежа. Хубоу че беше бати Венци да врътне тотото със Зингито да да се запишат след 8 мача.