Атлетик (Куклен) загуби гостуването си на Саяна (Хасково) с 3:2. До почивката във вратата на гостите от Куклен се разписаха Красимир Илиев, който бе точен при изпълнение на дузпа и Христо Христов. След паузата хасковлии отбелязаха още едно попадение. За класическото 3:0 се разписа Ангел Костов.

Домакините обаче решиха, че двубоят е приключил, което можеше да им донесе проблеми, а кукленци бяха близо до точката. В последните минути на срещата гостите отбелязаха две попадения, второто от които в третата минута от даденото от съдията продължение. Гостите имаха претенции за два от головете на Саяна заради спорна дузпа и гол от засада.

След седмица Атлетик приема друг фаворит – Несебър.