Юношите на Ботев Пловдив, които играят за дубъла на канарчетата, дебютираха с фалстарт в Югоизточната трета лига, губейки с 4:0 като гост на Несебър, предаде репортер на PlovdivDerby.com. Младите канарчетата бяха водени от Даниел Коен, след като шефовете на жълто-черните така и не намериха старши-треньор за младите играчи, и главният методист на школата още от миналия сезон съвместява двете длъжности.

Първото полувреме премина изцяло под диктовката на донакините от Несебър, които до 30-тата минута вече водеха с класическото 3:0. Отборът от морския ни курорт пропусна още 2 изгодни ситуации за попадения през първите 45 минути.

След почивката гостите успяха да създадат няколко положения пред вратата на домакините, но се провалиха в завъшващата фаза. Малко преди края на среща домакините реализираха четвърто попадение, с което оформиха крайния резултат.