Секирово се наложи с 3:2 над Сокол (Марково) в приятелска среща, играна в Раковски.

Стана интересен двубой, в който домакините изоставаха в резултата почти до края, когато за секунди направиха победен обрат. Низар Алруб откри за гостите в 12-ата минута след пробив и пас на Станимир Марински. Стефан Петров стреля неспасяемо от 25 метра за 0:2, десетина минути след почивката.  Едва тогава отбора на Секирово реагира подобаващо, тръгвайки в атака. Георги Балджийски намали изоставането с попадение в 72-ата минута. Играеше се вече добавеното от рефера време, когато при корнер настана суматоха пред вратата на Сокол и Стефан Рабаджийски изравни. При идентична ситуация, секунди по-късно, Иван Гендов вкара победния гол – 3:2.