Около 200 са привържениците на Арис, които ще подкрепят гръцкия гранд на Колежа. Приятелската среща между двата отбора започва в 20:00 часа и е организирана в памет на Тоско Бояджийски, който бе убит в Гърция, при посещение на мач на Арис.

17 КОМЕНТАРИ

  1. ЮСУФФ УТ СТУЛЮПИНУУ С клоакомотиффф ф серсету!:)))

    АПАПИ, ПАК СТЕ НАПУСНАЛИ БОЙНИЯТ СИ ПОСТ , А КАЗАНИТИ СА ПРИПЪЛНИНИ!!!!
    КУП ДЖУЛЯЗУ, БАКЪР И ВЕЛПАПЕ НА ЧАКА, А ВИЙ ВИСИТИ ТУК КЪТ БРЪСНАРСКИ КАИШИ И ПИШИТИ ПРУСТУТИИ!!!!
    ПРИЗУВАВЪМ ВЪ, БИГОМ ЗА МАТРАЛ!!! ИНАЧИ КУКЛИНЦИ ША ГИ ГЛЕДЪМИ ПРЕЗ КРИФ МАКАРОН, А ХРАБРИТИ АНАДОЛСКИ БЛАГУДЕТИЛИ ЗЕКИ БЕЙ И ЛИВЕНТ АГА ША СИ СТУЯТ Ф ДЖЕНДЕМА И ПАРОВОЗА ДУ КУМИНЯ Ф ГУФНА!!!!
    ЗАТУЙ ЧАБУК ЗА МАТРЯЛ И ГЛЕДЪЙТИ ДА НИ ЗАБЪРШИТИ УГРАДЪТА НА ШУШЛЯКА, ЧИ УТ ИГРИШТАТА ЗА УНУШИТИ, ША УСТАНИ САМУ ТРИВА!!!! ПУФ ПАФ!:))))))))))))

  2. Маляките защо не направиха една поляна с lauta Army..😱😱😱

    • Нали си наясно, че гърците са на светлинни години от вашите измислени битки! Няма лошо, брадърчето да се беше свързал! Само че, тогава ще дойдат главорези, а не тези тук!

  3. 2
    3

    Арис какъв тъпан изкараха, чуваше се из целия стадион, а нашите доеи не се разбра имаха ли тъпан. Двеста човека ни надвикаха тотално.

    • Светлинни години са пред нашата т.н. “ултрас сцена”!!!

  4. Стикс,престани,простотията ти те издава.Все едно и също Станислае.Прочетен вестник си самотен грозничко.

  5. 1
    8

    АЙЙ КЪНАРЙЕЙЙ БОТЯФЪ И АЗИС СМИ ЖЪЛТЪТА ГОРДУС

  6. МЮМЮН РЕЗАКУФ УТ СТУЛЮПИНУУ, .....с клоакумутиф ф серсету:))

    АКУ ВИСИМ ТУКАНКЪНА, НЯМА ДА СБИРЕМ БАКЪР И ДЖАМ И НЯМА ДА ИМА МАНГИ ЗА КОЧ!!!! КУКЛИНЦИ УСТАВЪТ ХИМЕРА!!! ША ИДЕМ ГЪБЪТА С УЦЕТЯ! ПУФ ПАФ!:)))))))

    • ЮСУФФ УТ СТУЛЮПИНУУ С клоакомотиффф ф серсету!:)))

      РЕДЖЕПЕ ПУД МЕНЯ, ЗНАЙМ ЧИ МОЖИШ ДА УТВАРЯШ СЯКА ВРАТА АБИ!!! ТО НИ Е Ф КРЪФТЪ НА СЕКИ КЛОАКОМУТИФЕЦ УТ МААЛИТЕ!!!……….ПУФ ПАФ!:))))))))))))))))))))))))

  7. Открыть любой замок

    Организация по замене замков обычно необходима в самый необычный момент. Заклинило замок, сломался ключ, потеря ключей и многие похожие задачи возникают постоянно у обычных людей. В данном случае приезжает на помощь организация по замене замков 24 часа в сутки. Будем в самые сжатые сроки по очень привлекательным расценкам.

    У нас работают только профессионалы, которые отлично знают замки почти всех фирм, типов и ориентируются в их устройстве. Члены организации имеют колоссальный позитивный опыт в представленной сфере и гарантируют отличное качество услуг. Цены при высоком качестве мы пытаемся держать на небольшом уровне, чтобы услуги могли быть доступны любому слою людей.

    Замену замка в Москве возможно реализовать очень быстро и легко с нашей компанией специалистов. Звоните и наш мастер отправится к Вам и в самом скором времени урегулирует Вашу поломку. Часто это происходит в течение получаса, что весьма быстро. Удостоверьтесь в этом самостоятельно, позвонив в нашу компанию.

    Мы также работаем в любые выходные т праздничные дни, так как бесконечно часто неприятные ситуации случаются в особенные дни. Собираясь на праздник, некоторые часто забывают о самом важном – о ключах дома на зеркале. А ещё часто происходит так, что утеря ключей выходит на каком-то веселом празднике. Тогда мы непременно приедем и окажем помощь во вскрытии замка. Обязательно примите в расчет, что взлом происходит только при существовании документов на дом, ксерокопии или фото.

    Вдобавок, замена замков может быть не случайной, а запланированной. Если Вы хотели поменять замки заблаговременно, мы с радостью Вам окажем помощь. Смена замков не самый легкий процесс, но наши специалисты справятся с любой задачей. Также любые задачи по вскрытию замка в автомобиле мы решим в считанные часы. Большое количество отзывов о нашей работе от заказчиков Вы сможете найти на нашем онлайн сайте или написать собственный отзыв.

    Спонсоры компании:
    https://bbf.ru/magazine/30/7523/
    https://mosregtoday.ru/soc/avarijnoe-vskrytie-i-zamena-zamkov-k-komu-luchshe-obratitsya/
    https://www.dp.ru/a/2018/03/14/JEkstrennoe_vskritie_zamko
    https://www.metronews.ru/partners/press/reviews/novyy-zamok-predstavil-rekomendacii-po-zamene-zamka-v-metallicheskoy-dveri-1259485/
    https://66.ru/news/stuff/238758/
    https://www.metronews.ru/partners/press/reviews/novyy-zamok-predstavil-rekomendacii-po-zamene-zamka-v-metallicheskoy-dveri-1259485/
    https://expert.ru/2018/03/2/top-10-zamkov-dlya-vhodnyih-dverej-italiya-avstriya-rossiya/

  8. 3
    24

    Хахаха при положение, гърците ходят по хиляди на гостувания в цяла Европа тука идват само 200 човека хаха голямоооо уважение към тяхните приятели 😂😂😂😂

Коментарите са затворени