Локомотив Пловдив и Хебър (Пазарджик) завършиха 1:1 в контрола в Банско, която бе закрита за фенове и журналисти. Това бе втора проверка за черно-белите от началото на подготовката след поражението с 0:3 от Лудогорец.

Първите две положения за пловдивчани създаде Алфа Конте. В 15-ата минута той стреля опасно, но вратарят на Хебър спаси, а малко след товма отново Конте шутира, но в аут.

В 39-ата минута Александър Томаш направи смяна, като на мястото на Георги Каракашев пусна Евандро. В самия край на полувремето бразилецът се озова сам срещу вратаря, но ударът му бе избит в корнер.

В 59-ата минута Джовани опита директен шут от фаул, но топката излезе в аут.

Пет минути по-късно Петър Андреев се възползва от грешен пас на противников играч. Младокът напредна и шутира, но вратарят на Хебър отново спаси. Малко след това той отрази удар от близка дистанция и на Мендоса.

В 72-ата минута Димитър Илиев нахлу от ляво в наказателното поле и стреля, но топката удари гредата. Пет минути по-късно съдията отсъди дузпа за Локомотив. Тя бе реализирана от Джовани Бариани за 1:0.

Минута преди края Хебър изравни резултата. Точен бе Божуркин, който се разписа директно от пряк свободен удар.

Локо игра в състав:

Кристиан Томов, Александър Георгиев, Мартин Паскалев, Хорхе Сегура, Матеус, Пиер Зебли, Георги Каракашев, Христо Иванов, Бабакар Дион, Алфа Конте, Димитър Илиев (Евандро, Петър Андреев, Ефе Али, Джовани, Кристиан Мендоса).

25 КОМЕНТАРИ

  1. 4
    1

    “но на нас не ни пука за ботевистите.”
    Хахсхахаххахахаххахахахаххахха
    БОТЕВ ОСМИСЛЯ ЖАЛКОТО ВИ СЪЩЕСТВУВАНЕ !
    БЕЗ БОТЕВ ОТДАВНА ДА СТЕ СИ СЛОЖИЛИ ВЪЖЕТО ! ГНУСНА КОМПЛЕКСИРАНА КЮСТЕНДИЛСКА ИЗМЕТ

  2. 3
    5

    Каквото и да пишете,най вече разни папагали…отбора се подмладява..има потенциал…стадиона върви,е трибуната може да не открием за дербито…но на нас не ни пука за ботевистите. И най новото. В тази дъждовна неделя..дори и в момента..една фадрома заравни целия терен на базата в Тракия…който не вярва да иде да види…процеса там тръгва!!!

    • МАНЛИХЕР КАРАБИН АДЖАСАНСКИ.......С КЛОАКОМУТИФ Ф СЕРСЕТУ:)))

      МЛОГУ БАВНУ ВЪРВИ ТОА ПРУЦЕС БЕ АБИ??!!!……….ПЪК И ШУШЛЯКА ГИ УБИЧА НУМИРАТА!!!! ША СПРЕ ПАК И СЛЕД 2 ГОДИНИ ША ПУДНОВИ УГРАДАТА И ША СЛОЖИ КИНЕФ УТ ТИА ПЛАСМАСУВИТИ! ПУФ ПАФ:)

  3. ЮСУФФ УТ СТУЛЮПИНУУ С клоакомотиффф ф серсету!:)))
    2
    1

    ДУБРА НУВИНА ЗА СТУЛЮПИНСКИА КЛОАКОМОТИФФ!!! КАТУ ПОЧНИ СИЗОНА ША СА РАДВЪМИ НА РАВИН С АПАПИТИ УТ ПИЧ МААЛА!!!!!ДАНО ЗАПАЗИМ ФОРМЪТА, АМА БЕЗ КУКЛИНЦИ СНЕ Ф КИРЕЧЯ!! ПУФ ПАФ!!!!

  4. Открыть любой замок

    Фирма по вскрытию замков почти всегда необходима в самый неподходящий день. Заело замок, остался в нем ключ, утеря ключей и многие похожие задачи случаются регулярно у всех людей. В таком случае приезжает на помощь фирма по замене замков круглосуточно. Будем в самые короткие сроки по весьма невысоким расценкам.

    У нас осуществляют работу только профессионалы, которые отлично знают замки почти всех фирм, типов и понимают в их устройстве. Члены компании имеют колоссальный основательный опыт в данной области и гарантируют отличное качество сервиса. Цены при высоком качестве мы стараемся сдерживать на невысоком уровне, чтобы услуги могли быть доступны любому слою людей.

    Замену замка в Москве возможно реализовать очень быстро и легко с нашей командой специалистов. Звоните и наш мастер подъедет к Вам и в самом срочном времени разрешит Вашу задачу. Часто это происходит в течение получаса, что весьма быстро. Убедитесь в этом сами, позвонив в нашу фирму.

    Вдобавок осуществляем работу в любые выходные т праздничные дни, так как очень часто неприятные ситуации случаются в особые дни. Собираясь на праздничное событие, люди часто забывают о самом важном – о ключах дома на тумбочке. А ещё нередко происходит так, что потеря ключей происходит на каком-либо веселом событии. Тогда мы непременно приедем и окажем помощь во вскрытии замка. Обязательно примите во внимание, что взлом происходит только при существовании документов на дом, копии или фотографии.

    Опять же, замена замка может быть не внезапной, а спланированной. Если Вы решили поменять замки заблаговременно, мы с радостью Вам окажем помощь. Замена замков не самый легкий процесс, но наши специалисты справятся с любой миссией. Также любые задачи по вскрытию замка в авто мы решим в считанные часы. Множество комментариев о нашей работе от клиентов Вы можете найти на нашем онлайн сайте или написать собственный отзыв.

    Наши представители:
    https://tayga.info/153119
    https://www.mk.ru/social/2017/12/01/sluzhba-vskrytiya-zamkov-kak-vybrat-i-komu-doverit-vkhod-v-dom.html
    https://news.ru/russia/kompaniya-novyj-zamok-nazvala-zamki-kotorye-slozhno-vzlomat/
    https://archi.ru/tech/87460/zakhlopnulas-dver-v-kvartiru-kak-otkryt-i-kogo-vyzyvat
    https://www.vzsar.ru/special/2023/04/11/jitelyam-saratova-rasskazali-kak-otkryt-dver-bez-klucha.html
    https://mosregtoday.ru/soc/avarijnoe-vskrytie-i-zamena-zamkov-k-komu-luchshe-obratitsya/
    http://www.realtypress.ru/press/press_16794.html

  5. Открыть любую дверь прямо сейчас

    Компания по замене замков почти всегда необходима в самый неподходящий момент. Заклинило замок, остался в нем ключ, потеря ключей и многие похожие вопросы возникают регулярно у всех людей. В данном случае приходит на помощь компания по замене замков 24 часа в сутки. Будем в самые быстрые сроки по весьма невысоким расценкам.

    У нас осуществляют работу только специалисты, которые отлично знают замки практически всех фирм, видов и ориентируются в их механизме. Работники компании имеют огромный позитивный опыт в представленной сфере и дают гарантию на прекрасное качество услуг. Цены при высоком качестве мы пытаемся держать на невысоком уровне, чтобы услуги могли быть открыты любому слою населения.

    Замену замка в Москве возможно осуществить очень быстро и легко с нашей командой профессионалов. Звоните и наш специалист отправится к Вам и в самом срочном времени решит Вашу задачу. Часто это осуществляется в течение получаса, что весьма быстро. Убедитесь в этом сами, позвонив в нашу фирму.

    Вдобавок работаем в любые выходные т праздничные дни, так как бесконечно часто неприятности случаются в особые дни. Отправляясь на праздничное событие, некоторые часто забывают о самом важном – о ключах дома на зеркале. А ещё нередко происходит так, что потеря ключей выходит на каком-либо веселом событии. Тогда мы обязательно приедем и окажем помощь во вскрытии замка. Обязательно примите в расчет, что замена происходит только при существовании документов на квартиру, копии или фотографии.

    Также, замена замков может быть не случайной, а запланированной. Если Вы решили поменять замки заранее, мы с удовольствием Вам поможем. Смена замков не самый легкий процесс, но наши мастера справятся с любой целью. Также любые задачи по замене замка в авто мы решим в считанные часы. Множество комментариев о нашей работе от заказчиков Вы можете увидеть на нашем онлайн ресурсе или написать личный отзыв.

    Спонсоры компании:
    https://klops.ru/news/2020-02-07/208163-chto-delat-esli-zahlopnulas-dver-v-kvartiru
    https://www.politnavigator.net/pomenyat-zamok-v-dveri-vyzvat-mastera-ili-delat-vse-samomu.html
    https://www.euromag.ru/lifestyle/chto-delat-pri-potere-kljuchej-ot-kvartiry/
    https://bigpicture.ru/slomalsya-dvernoj-zamok-chto-delat/
    https://www.1obl.ru/free-time/raznoe/vybor-zamka-dlya-zameny-nyuansy-o-kotorykh-chasto-zabyvayut/
    https://news.ru/russia/kompaniya-novyj-zamok-nazvala-zamki-kotorye-slozhno-vzlomat/
    http://www.realtypress.ru/press/press_16794.html

  6. МАНЛИХЕР КАРАБИН АДЖАСАНСКИ.......С КЛОАКОМУТИФ Ф СЕРСЕТУ:)))
    3
    2

    АПАПИ, ПАК СТЕ НАПУСНАЛИ БОЙНИЯТ СИ ПОСТ , А КАЗАНИТИ СА ПРИПЪЛНИНИ!!!!
    КУП ДЖУЛЯЗУ, БАКЪР И ВЕЛПАПЕ НА ЧАКА, А ВИЙ ВИСИТИ ТУК КЪТ БРЪСНАРСКИ КАИШИ И ПИШИТИ ПРУСТУТИИ!!!!
    ПРИЗУВАВЪМ ВЪ, БИГОМ ЗА МАТРАЛ!!! ИНАЧИ КУКЛИНЦИ ША ГИ ГЛЕДЪМИ ПРЕЗ КРИФ МАКАРОН, А ХРАБРИТИ АНАДОЛСКИ БЛАГУДЕТИЛИ ЗЕКИ БЕЙ И ЛИВЕНТ АГА ША СИ СТУЯТ Ф ДЖЕНДЕМА И ПАРОВОЗА ДУ КУМИНЯ Ф ГУФНА!!!!
    ЗАТУЙ ЧАБУК ЗА МАТРЯЛ И ГЛЕДЪЙТИ ДА НИ ЗАБЪРШИТИ УГРАДЪТА НА ШУШЛЯКА, ЧИ УТ ИГРИШТАТА ЗА УНУШИТИ, ША УСТАНИ САМУ ТРИВА!!!! ПУФ ПАФ!:))))))))))))

  7. Ссылка на darknet сайты с разными позициями и широким каталогом, где сможете найти необходимые возможности доступ к приобретению products kraken зеркало

  8. 10
    3

    Собственикът на Велбъжд Георги Илиев закупува „Локомотив” (Пловдив). На 23 юли се провежда Общо събрание на акционерите на двете дружества, на което се взема решение за заличаване регистрацията на „Локомотив” и за преименуването на „Велбъжд” в „Локомотив 1936”. Кюстендилският отбор поема всички пасиви и активи на пловдивския, а клубът с новото регистрирано име заема мястото на „Велбъжд” в „А” РФГ. Седалището на клуба е преместено от Кюстендил в Пловдив. Президент на клуба е Георги Илиев, изпълнителен директор – Емил Наков, гръбнакът на отбора са футболисти, които играха на терените в Кюстендил.

    • 3
      10

      Ей проскубани папагали престанете да серете в темите на великия Локовотив! Ние така ли се месим във вашите работи? Бъдете малко по-възпитани,че иначе пак ще има пета. Кривоглави мисири!

  9. Быстрое вскрытие замков Москва

    Компания по замене замков чаще требуется в самый необычный момент. Заело замок, остался в нем ключ, утеря ключей и многие другие вопросы возникают регулярно у всех людей. В таком случае приходит на помощь компания по замене замков 24 часа в сутки. Приезжаем в самые короткие сроки по очень привлекательным ценам.

    У нас работают только профессионалы, которые прекрасно знают замки почти всех названий, типов и разбираются в их устройстве. Члены организации имеют колоссальный позитивный опыт в данной сфере и гарантируют прекрасное качество услуг. Стоимость при отличном качестве мы пытаемся сдерживать на невысоком уровне, чтобы услуги могли быть доступны любому слою населения.

    Взлом замка в столице возможно реализовать очень быстро и просто с нашей компанией профессионалов. Звоните и наш специалист приедет к Вам и в самом ближайшем времени урегулирует Вашу задачу. Часто это происходит в течение часа, что весьма быстро. Убедитесь в этом сами, обратившись в нашу компанию.

    Мы также работаем в любые выходные т праздничные дни, так как бесконечно часто неприятности случаются в особые дни. Собираясь на мероприятие, некоторые часто забывают о самом важном – о ключах дома на зеркале. А также нередко происходит так, что потеря ключей выходит на каком-либо веселом событии. Тогда мы непременно приедем и поможем Вам открыть замок. Обязательно примите в расчет, что замена происходит только при существовании документов на дом, ксерокопии или фотографии.

    Вдобавок, замена замка может быть не внезапной, а запланированной. Если Вы решили поменять замки заблаговременно, мы с радостью Вам окажем помощь. Замена замков не самый простой процесс, но наши специалисты справятся с любой миссией. Также любые проблемы по смене замка в автомобиле мы решим в считанные минуты. Большое количество отзывов о нашей работе от клиентов Вы можете увидеть на нашем онлайн портале или написать свой отзыв.

    Наши партнёры:
    https://www.tatar-inform.ru/news/v-moskve-posle-samoizolyatsii-povysilsya-spros-na-vskrytie-dverey
    https://expert.ru/2018/03/2/top-10-zamkov-dlya-vhodnyih-dverej-italiya-avstriya-rossiya/
    https://www.tatar-inform.ru/news/v-moskve-posle-samoizolyatsii-povysilsya-spros-na-vskrytie-dverey
    http://therussiantimes.com/news/197185.html
    https://mosregtoday.ru/news/soc/zamena-dvernyh-zamkov-v-kvartire/
    https://m.politnavigator.net/pomenyat-zamok-v-dveri-vyzvat-mastera-ili-delat-vse-samomu.html
    https://tayga.info/153119

  10. 7
    4

    Георги Илиев ще остане в историята, като първият българин в света, който влиза в подземна Азиатска нелегална букмейкърска къща в средата на 2003г. и залага 1 000 000 шатски долара на коефициент 300 към 1.

    Залогът е, че отбора му Локомотив Пловдив ще стане шампион на България през сезон 2003-2004г. Азиатците правят собствено разследване, което установява, че Локомотив Пловдив, никога не е ставал шампион на България и приемат залога му от 1 000 000 $ и дават високият коефициент – 300 към 1.

    В края на сезона те са опровергани.

    Локомотив Пловдив става шампион на България за първи път в историята си, а азиатците са принудени да изплатят 301 000 000 $ на Георги Илиев.“

    • БотевЪ е единственият български клуб наказан за подкуп от УЕФА
      5
      6

      Как върви разследване то УЕФА на мача на Ботев Враца и БотяфЪ?
      А на мача Струмска Слава – БотяфЪ?

      • 8
        4

        Педерасче, има още живи, които бяхме на оная среща в бившия хотел на ЦК. Намери, чуй и разбери истината. Защо на Главния му беше обещана титла, защо не в Кюстендил, защо дойде в Пловдив, каква е ролята на Селския и оня дрът педал Гърневски, защо ликвидираха Локо и прочие. Е, Велбъжд стана шампион под името Локо, Илиев си получи милионите, получи си и куршума и Бог да ги прости и убития човек и закрития отбор!

        • 4
          4

          Ти си гледай вас… нещо избягваш въпросите…. защо ли?!

        • 2
          7

          Ако беше ходил на онази среща, нямаше да го пишеш тук сега. Путенцета не ги канят при мъжете, пак си чул-недочул

      • 3
        3

        Първо трябва да се произнесат за мача Любимец -Ботевъ

  11. 6
    6

    Локо-сигурният изпадащ!

    • 4
      4

      6:0 ! Кое боли повече това от центъра или шест пъти в задника разпран!?

  12. 6
    6

    Да кажа че Митко и Паскалев са ИСТИНСКИ мъже и локомотивци

  13. 9
    3

    Отборът на Локомотив Пловдив не успя да надвие Хебър Пазарджик и завърши 1:1 в закрита контрола играна в Банско.ДА СЕ ЖИВ КУПОНОСИТЕЛЮ КРУШАРСКСИ

Коментарите са затворени