Спартак постигна третата си поредна победа, след като победи с 1:0 тима на Берое II в мач от 25 кръг на Югоизточна Трета лига.

Това беше и 150-ти мач на капитана Кирил Георгиев с екипа на “гладиаторите”.

След равностойно първо полувреме лишено от много положения, Спартак започна ударно вторите 45 минути и притисна своя съперник в половината му.

В 54′ Цветелин Тонев стреля отлично с глава, но топката срещна страничната греда.

В 63′ отново Цветелин Тонев се оказа сам срещу вратаря, но стражът на “заралии” успя да спаси.

В 71′ Даниел Спасов центрира отдясно и младият голмайстор на Спартак- Георги Лазаров стреля засече с глава в горния ляв ъгъл и донесе поредните 3 точки за “гладиаторите”.

Така след 25 изиграни мача Спартак е на 8-мо място в класирането с 42 точки и голова разлика 40:27.

В следващия 26 кръг на 31.03. петък от 17:00ч. Спартак ще гостува на тима на Левски Карлово.

Състав: Петър Мильотев, Радослав Влашев, Даниел Спасов, Николай Георгиев, Сонер Полат, Антон Маргаритов, Кръстьо Милев, Цветелин Тонев, Георги Лазаров, Кирил Георгиев, Мирослав Радев ( Тодор Тимонов, Петко Петков, Васил Стойчев )