1:1 приключиха в Първомай, местния Борислав и Гигант (Съединение). Двубоят бе от 25-ия кръг на Югоизточната Трета лига. След края на срещата видимо ядосан на своите, треньора на гостите Георги Мечечиев заяви пред Sportal.bg: „Когато се подиграваш на футбола с несериозното си отношение, няма как да спечелиш“.

Мачът започна оптимистично за домакините с положение в 5-ата минута от което Иван Узунов не се възползва. Оттук до края, Гигант доминираше тотално. Свилен Щерев откри резултата с глава след центриране на Мариян Гиров в 15-ата минута. След още толкова време, Щерев не успя да вкара дузпа. Пропуските се редяха един след друг пред вратата на съперника. Най-фрапантните направиха Георги Мавродиев, Щерев и Георги Коев. Така се стигна до 88-ата минута, когато центрирана топка не беше избита от защитниците и Иван Аврамов изравни.