Асеновец се наложи с 4:0 над Левски (Карлово) в Асеновград. Двубоят бе от 25-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Тотална доминация на домакините, които пропуснаха да вкарат още. С хеттрик за успеха се отчете Тодор Тодоров. Той откри резултата след двойно подаване с Мутлу Алиев в края на първото полувреме.

Скоро след почивката удвои с шут от фаул от 30 метра. По идентичен начин, но от по-близка дистанция, Тодоров направи резултата класически, в средата на втората част. След центриране от дясно, Реджеб Халил реализира ефектно с пета, десетина минути преди края. Левскарите имаха една възможност, но не стигнаха до почетно попадение.