Атлетик (Куклен) загуби гостуването си на Несебър с 4:2. Двубоят от 24-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Николай Дросев откри резултата, десетина минути след началото. В 35-ата обаче вратаря на гостите Витанов даде пас на Станимир Димитров и той изравни. Секунди преди почивката Иван Стоянов отново даде преднина на Несебър.

Михаил Камберски обаче заличи пасива в средата на втората част. Малко след това започнаха минутите на Кристиян Парашкевов. Той се разписа в 70-а и 85-ата минута за окончателното 4:2.

В друг мач от кръга Борислав (Първомай) загуби гостуването си на Черноморец след много проблеми около здравето на футболистите. Венцислав Гюзелев откри резултата в 20-ата минута, когато излезе отдясно и стреля неспасяемо. Той даде извеждащ пас на Аризио Коща, който удвои в 55-ата минута. Гюзелев направи резултата класически в 78-ата минута.