Отборът на Локомотив II (Пловдив) продължава с впечатляващото си представяне в Югоизточната Трета лига! “Черно-белите” изковаха девета поредна победа в първенството, като този път сразиха с 3:0 лидера Несебър край морето.

Локомотивци поведоха в резултата в 59-ата минута. Кръстьо Банев нахлу в наказателното поле и асистира на Иван Арамазов за 0:1. В 62-ата минута пловдивчани удвоиха своята преднина. Сами Мехмедов изведе на добра позиция Петър Андреев, който не сбърка за 0:2. В следващите минути домакините от Несебър останаха в намален състав заради два червени картона. Крайното 0:3 бе оформено от Кръстьо Банев в 85-ата минута.

С тази победа момчетата на Телкийски и Златински са на 8-мо място в класирането с актив от 39 точки. Следващата среща на Локомотив II е гостуване на Саяна (Хасково) в неделя (19.03) от 15:00ч.