Българският национал Никола Илиев изигра силен мач и помогна на младежкия отбор на Интер (Милано) до 19 години да се класира за четвъртфиналите в турнира за Купата на Италия в тази възрастова група. Халфът, който записа два мача за “трикольорите” под ръководството на Младен Кръстаич, се отличи с два гола и асистенция за успеха с 5:4 срещу Верона след продължения.

Българинът откри резултата с глава след центриране от дясно в 8-а минута, а в края на първата част реализира дузпа, отсъдена за нарушение срещу самия него и изравни за 3:3.

В 65-а минута Илиев центрира прецизно от ляво и Ди Маджо вкара за 4:3.

Българинът бе сменен в 86-а минута, а в добавеното време на мача Верона изравни за 4:4 и прати мача в продължения.

В 107-а минута Андерсен вкара пети гол за Интер и прати “нерадзурите” в следващия етап на турнира, където ще срещнат Сампдория.