Гигант (Съединение) победи у дома едноименния тим на Димитровград с 3:1 в последния си мач за тази година. Двубоят е от 19-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Заслужен успех за селекцията на Георги Мечечиев. Мусат Аурел откри резултата с глава след центриране в 4-ата минута. Около четвърт час по-късно Георги Стайков удвои след самостоятелен пробив. Малко след това гостите наказаха грешка в защитата на домакините за 2:1. Точка на спора постави Аурел с второто си попадение след като беше изведен сам срещу вратаря от Георги Мавродиев. Двамата и Здравко Жилов пропуснаха още голове. Победата изкачи Гигант на второ място в класирането, където ще зимува тимът.