Шеста победа в седмата си контролна среща от лятната подготовка записа “Борислав”. Първомайският тим спечели с 4:0 мача си с отбора на “Ботев” U-19 с попадения на Шаби Османов (2), Андрей Атанасов и Джунейт Узунов.
Резултатът бе открит още в 6-ата минута, когато капитанът на “Борислав” в този мач Шаби Османов засече едно центриране в наказателното поле на противника. Мачът продължи с пълно превъзходство на първомайци, но втория гол падна чак в даденото от съдията продължение на първото полувреме. Шаби Османов изпълни перфектно пряк свободен удар от границата на пеналтерията, топката мина покрай стената и се заби в долния ъгъл.
В 53-ата минута напористият Димитър Димитров бе спънат в наказателното поле и реферът отсъди дузпа. Андрей Атанасов би хладнокръвно и в типичния си стил копна топката над плонжиралия вратар.
Четвъртото попадение падна в последната минута на мача, когато Андрей Атанасов подаде великолепен извеждащ пас към Джунейт Узунов, който напредна и с мощен шут прати топката в горния ъгъл на вратата.
Така отборът на “Борислав” приключи лятната си подготовка с 6 победи и едно равенство, като отбеляза 24 гола, а допусна едва 7.