Евроколеж победи като гост състезаващия се в обласните групи на Пазарджик тим на Чико-Бунара /село Бяга/ с 8:3. Играещият треньорски тандем Йордан Хърков и Тодор Тимонов днес заложиха основно на играчи от миналата година и юноши. Страхотно представяне направи нападателят от старшата възраст Йордан Мегенов. Юношата наниза хеттрик във вратата на Чико. Друг от младите момчета Иван Джогалов се отчете с едно попадение. Два гола вкара играещият треньор Тодор Тимонов, а по един добавиха Николай Николов и Христо Николов. Днес двамата треньори не можеха да използват голяма част от новите попълнения и титулярите от миналата година. Срещата започна с бърз гол на колежани, но домакините бързо върнаха попадението. За няколко минути пловдивчани вкараха нови три гола, а на полувремето резултатът стана 3:6. През втората част Иван Джогалов и Христо Николов вкараха по един гол. Следващата контрола е в сряда от 18:30 часа срещу изпадналия от Втора лига тим на Левски Карлово.