Пълна голмайсторска листа на Трета лига – Югоизточна група

1
793
 И през сезон 2016/2017 г. колегата Йордан Циров от сайта bulgarian-football.com подготви и предостави пълната гол-майсторска листа на Трета лига – Югоизточна група.
Водач е Венцислав Гюзелев от Марица Пловдив, който е вкарвал в почти всеки мач – 31 попадения от общо 34 кръга в първенството.
Голмайстори
31 - Венцислав Гюзелев      - Марица (Пловдив)
23 - Иван Гендов            - Марица (Пловдив)  /вкл. 16 гола за Раковски 2011 (Раковски)/
22 - Петър Колев            - Карнобат (Карнобат)
20 - Ангел Костов           - Миньор (Раднево)  /вкл. 13 гола за Верея II (Стара Загора)/
18 - Борислав Хаджиев       - Атлетик (Куклен)
   - Мариян Чернаев         - Загорец (Нова Загора)
   - Юлий Шекеров           - Ураган (Бояджик)  /вкл. 4 гола за Загорец (Нова Загора)/
16 - Серафим Михайлов       - Евроколеж (Пловдив)
   - Сашко Лачев            - Раковски 2011 (Раковски)

15  Георги Жеков                   Карнобат (Карнобат)           
15  Живко Димов                    Карнобат (Карнобат)           
15  Емил Рачев                     Розова долина (Казанлък)      
14  Андрей Атанасов                Борислав 2009 (Първомай)      
14  Денислав Атанасов              Загорец (Нова Загора)         
13  Благовест Зайцев               Гигант (Съединение)           
13  Цветомир Матев                 Димитровград 1947 (Димитровград)
12  Григор Георгиев                Розова долина (Казанлък)      
11  Димитър Джонджоров             Атлетик (Куклен)              
11  Константин Атанасов            Гигант (Съединение)           
10  Ферах Хайрула                  Арда (Кърджали)               
10  Александър Стойчев             Борислав 2009 (Първомай)      
10  Георги Петров                  Борислав 2009 (Първомай)      
10  Георги Куртев                  Евроколеж (Пловдив)           
10  Николай Павлов                 Марица (Пловдив)              
10  Стойко Колев                   Ураган (Бояджик)              
 9  Веселин Филипов                Асеновец 2005 (Асеновград)    
 9  Станимир Ковачев               Атлетик (Куклен)              
 9  Тодор Тимонов                  Евроколеж (Пловдив)           
 9  Явор Иванов                    Загорец (Нова Загора)         
 9  Димитър Юруков                 Марица (Пловдив)              
 9  Венцислав Иванов               Миньор (Раднево)                /вкл. 8 гола за Верея II (Стара Загора)/
 9  Анастас Попов                  Свиленград 1921 (Свиленград)  
 8  Ерай Салиф                     Арда (Кърджали)               
 8  Росен Пенков                   Арда (Кърджали)               
 8  Георги Йорданов Георгиев       Загорец (Нова Загора)         
 8  Георги Калоянов                Карнобат (Карнобат)           
 8  Николай Иванов                 Любимец (Любимец)             
 8  Борислав Караматев             Марица (Пловдив)              
 8  Георги Костадинов Георгиев     Марица (Пловдив)              
 8  Янко Енчев                     Миньор (Раднево)                /вкл. 1 гол за Свиленград 1921 (Свиленград)/
 8  Николай Стоичков               Розова долина (Казанлък)        /вкл. 4 гола за Верея II (Стара Загора)/
 8  Костадин Желев                 Свиленград 1921 (Свиленград)  
 8  Станислав Славов               Ураган (Бояджик)              
 7  Ахмед Осман                    Арда (Кърджали)               
 7  Шабан Осман                    Борислав 2009 (Първомай)      
 7  Добрин Орловски                Гигант (Съединение)           
 7  Иван Караманов                 Гигант (Съединение)           
 7  Николай Димитров Николов       Евроколеж (Пловдив)           
 7  Венцислав Йорданов             Любимец (Любимец)             
 7  Кристиан Петров                Розова долина (Казанлък)      
 6  Михаил Аврионов                Асеновец 2005 (Асеновград)    
 6  Костадин Стоянов               Верея II (Стара Загора)       
 6  Калоян Ангелов                 Елхово (Елхово)               
 6  Александър Хардалов            Загорец (Нова Загора)         
 6  Димитър Байдаков               Любимец (Любимец)             
 6  Рангел Игнатов                 Марица (Пловдив)              
 6  Запрян Тодоров Запрянов        Раковски 2011 (Раковски)      
 6  Атанас Апостолов               Розова долина (Казанлък)      
 5  Емил Казиев                    Арда (Кърджали)               
 5  Олджай Алиев                   Асеновец 2005 (Асеновград)    
 5  Стефан Чилингиров              Асеновец 2005 (Асеновград)    
 5  Филип Сантов                   Димитровград 1947 (Димитровград)
 5  Борис Малев                    Евроколеж (Пловдив)           
 5  Мирослав Караилиев             Евроколеж (Пловдив)           
 5  Сезгин Четин                   Евроколеж (Пловдив)           
 5  Димитър Тодоров                Елхово (Елхово)               
 5  Цветан Чахов                   Загорец (Нова Загора)           /вкл. 2 гола за Верея II (Стара Загора)/
 5  Николай Желев Димитров         Миньор (Раднево)              
 5  Ахмед Сюнетчиев                Розова долина (Казанлък)      
 5  Владислав Калайджиев           Розова долина (Казанлък)      
 5  Йозгюр Садула                  Свиленград 1921 (Свиленград)    /вкл. 1 гол за Карнобат (Карнобат)/
 4  Йордан Жаров                   Асеновец 2005 (Асеновград)    
 4  Халибрям Кърмаджъ              Асеновец 2005 (Асеновград)    
 4  Илхан Ибрамчик                 Атлетик (Куклен)              
 4  Ради Стайков                   Верея II (Стара Загора)       
 4  Недялко Хубенов Колев          Димитровград 1947 (Димитровгра
 4  Йордан Панчев                  Елхово (Елхово)               
 4  Диян Лефтеров                  Карнобат (Карнобат)           
 4  Николай Валентинов Николаев    Любимец (Любимец)             
 4  Димитър Вакавлиев              Розова долина (Казанлък)      
 4  Сава Бончев Савов              Свиленград 1921 (Свиленград)  
 4  Стоян Краешников               Свиленград 1921 (Свиленград)    /вкл. 2 гола за Миньор (Раднево)/
 3  Седат Юмер                     Арда (Кърджали)               
 3  Мутлу Алиев                    Асеновец 2005 (Асеновград)    
 3  Тодор Стоянов Тодоров          Асеновец 2005 (Асеновград)    
 3  Сезен Ибрямов                  Атлетик (Куклен)              
 3  Пейо Батинов                   Борислав 2009 (Първомай)      
 3  Александър Манолов             Верея II (Стара Загора)       
 3  Евгени Минев                   Верея II (Стара Загора)       
 3  Емре Емин                      Верея II (Стара Загора)       
 3  Кольо Чахов                    Верея II (Стара Загора)       
 3  Никола Миренски                Верея II (Стара Загора)       
 3  Цветан Йотов                   Гигант (Съединение)           
 3  Иван Калинов                   Димитровград 1947 (Димитровград)
 3  Димитър Баев                   Елхово (Елхово)               
 3  Станимир Тодоров               Елхово (Елхово)               
 3  Добромир Георгиев Димитров     Загорец (Нова Загора)         
 3  Коста Янев                     Загорец (Нова Загора)         
 3  Хюсеин Филипов                 Загорец (Нова Загора)         
 3  Димитър Атанасов Попов         Карнобат (Карнобат)           
 3  Димитър Петров                 Карнобат (Карнобат)           
 3  Яни Николов                    Карнобат (Карнобат)           
 3  Даниел Веселинов Спасов        Марица (Пловдив)              
 3  Мирослав Пушкаров              Марица (Пловдив)              
 3  Самер Алхусейн                 Марица (Пловдив)              
 3  Даниел Добриков                Миньор (Раднево)              
 3  Кирчо Крумов                   Миньор (Раднево)                /вкл. 2 гола за Димитровград 1947 (Димитровград)/
 3  Венцислав Изевков              Раковски 2011 (Раковски)      
 3  Михаел Пърчев                  Раковски 2011 (Раковски)      
 3  Павел Янев                     Раковски 2011 (Раковски)      
 3  Стефан Рабаджийски             Раковски 2011 (Раковски)      
 3  Никола Василев Димитров        Свиленград 1921 (Свиленград)  
 3  Александър Андонов             Ураган (Бояджик)              
 3  Динко Дерменджиев              Ураган (Бояджик)              
 3  Иван Жечев                     Ураган (Бояджик)              
 3  Иван Иванов Иванов             Ураган (Бояджик)              
 3  Станимир Арсениев Димитров     Ураган (Бояджик)              
 2  Дамян Чаушев                   Арда (Кърджали)               
 2  Виктор Каварджиев              Асеновец 2005 (Асеновград)    
 2  Йордан Ковачев                 Асеновец 2005 (Асеновград)      /вкл. 1 гол за Атлетик (Куклен)/
 2  Васил Гуджев                   Атлетик (Куклен)              
 2  Мирослав Кайряков              Атлетик (Куклен)              
 2  Олгин Чобан                    Атлетик (Куклен)              
 2  Васил Колев                    Борислав 2009 (Първомай)      
 2  Джунейт Узунов                 Борислав 2009 (Първомай)      
 2  Динко Митрев                   Борислав 2009 (Първомай)      
 2  Стивън Славков                 Верея II (Стара Загора)       
 2  Андонис Василиадис             Гигант (Съединение)           
 2  Емил Стоев                     Гигант (Съединение)           
 2  Йълмаз Исмаил Сюлейман         Гигант (Съединение)           
 2  Стойчо Бебелеков               Гигант (Съединение)           
 2  Живко Митев                    Димитровград 1947 (Димитровград)
 2  Веселин Отман                  Евроколеж (Пловдив)           
 2  Светлозар Манчев               Елхово (Елхово)               
 2  Георги Димитров Георгиев       Загорец (Нова Загора)         
 2  Иван Дянков                    Загорец (Нова Загора)         
 2  Марин Димитров Маринов         Карнобат (Карнобат)           
 2  Георги Колев                   Любимец (Любимец)             
 2  Димитър Ангелов Димитров       Любимец (Любимец)             
 2  Милен Савов                    Любимец (Любимец)             
 2  Атанас Кръстев                 Миньор (Раднево)              
 2  Петко Георгиев                 Розова долина (Казанлък)      
 2  Стоян Калев                    Свиленград 1921 (Свиленград)  
 2  Николай Петров                 Ураган (Бояджик)              
 2  Стоян Маринов                  Ураган (Бояджик)              
 1  Алпай Мурад                    Арда (Кърджали)               
 1  Ерай Бехчет                    Арда (Кърджали)               
 1  Олджай Мехмед                  Арда (Кърджали)               
 1  Павел Замфиров                 Арда (Кърджали)               
 1  Сюлейман Шефкет                Арда (Кърджали)               
 1  Хакан Байрямов                 Арда (Кърджали)               
 1  Александър Христев             Асеновец 2005 (Асеновград)    
 1  Керим Ходжа                    Асеновец 2005 (Асеновград)    
 1  Неджиб Неджиб                  Асеновец 2005 (Асеновград)    
 1  Стоян Славков                  Асеновец 2005 (Асеновград)    
 1  Борислав Ковачев               Атлетик (Куклен)              
 1  Мехмедали Мустафов             Атлетик (Куклен)              
 1  Никола Домакинов               Атлетик (Куклен)              
 1  Никола Праматаров              Атлетик (Куклен)              
 1  Рамадан Хайрула                Атлетик (Куклен)              
 1  Янко Гюзлев                    Атлетик (Куклен)              
 1  Алил Кардашев                  Борислав 2009 (Първомай)      
 1  Валентин Славов                Борислав 2009 (Първомай)      
 1  Георги Неделчев                Борислав 2009 (Първомай)      
 1  Георги Славчев                 Борислав 2009 (Първомай)      
 1  Илия Длагонски                 Борислав 2009 (Първомай)      
 1  Илия Янков                     Борислав 2009 (Първомай)      
 1  Кристиян Ватралев              Борислав 2009 (Първомай)      
 1  Кристиян Николов               Борислав 2009 (Първомай)      
 1  Радослав Влашев                Борислав 2009 (Първомай)      
 1  Виктор Петров                  Верея II (Стара Загора)       
 1  Дани Алуин                     Верея II (Стара Загора)       
 1  Данко Петков                   Верея II (Стара Загора)       
 1  Лъчезар Захариев               Верея II (Стара Загора)       
 1  Михаил Димитров                Верея II (Стара Загора)       
 1  Петър Милков                   Верея II (Стара Загора)       
 1  Станимир Спасов                Верея II (Стара Загора)       
 1  Христо Димитров                Верея II (Стара Загора)       
 1  Михаил Митев                   Гигант (Съединение)           
 1  Стилиян Христов                Гигант (Съединение)           
 1  Георги Христов Христов /1991/  Димитровград 1947 (Димитровград)
 1  Златомир Илиев                 Димитровград 1947 (Димитровград)
 1  Александър Джиджов             Евроколеж (Пловдив)           
 1  Атанас Савов                   Евроколеж (Пловдив)           
 1  Мирослав Бориславов            Евроколеж (Пловдив)           
 1  Георги Челебиев                Елхово (Елхово)               
 1  Данаил Попов                   Елхово (Елхово)               
 1  Димитър Генчев                 Елхово (Елхово)               
 1  Красимир Ламбов                Елхово (Елхово)               
 1  Димитър Атанасов               Загорец (Нова Загора)         
 1  Ангел Лазаров                  Карнобат (Карнобат)           
 1  Георги Бинев                   Карнобат (Карнобат)           
 1  Атанас Евтимов                 Любимец (Любимец)             
 1  Атанас Сталев                  Любимец (Любимец)             
 1  Ивайло Тодоров                 Любимец (Любимец)             
 1  Иван Йорданов                  Любимец (Любимец)             
 1  Марио Йовов                    Любимец (Любимец)             
 1  Мариян Иванов                  Любимец (Любимец)             
 1  Николай Илчев                  Любимец (Любимец)             
 1  Аян Аянов Садъков              Марица (Пловдив)              
 1  Борислав Никифоров             Марица (Пловдив)              
 1  Георги Арабаджиев              Марица (Пловдив)              
 1  Красимир Иванов                Марица (Пловдив)              
 1  Христо Янчев                   Марица (Пловдив)              
 1  Добромир Димитров Димитров     Миньор (Раднево)              
 1  Евгени Михов                   Миньор (Раднево)              
 1  Живко Господинов               Миньор (Раднево)              
 1  Иван Тонев                     Миньор (Раднево)              
 1  Калоян Славов                  Миньор (Раднево)              
 1  Николай Вълков                 Миньор (Раднево)              
 1  Христо Дюлгеров                Миньор (Раднево)              
 1  Красимир Андонов               Раковски 2011 (Раковски)      
 1  Диян Динев                     Розова долина (Казанлък)      
 1  Иван Чергев                    Розова долина (Казанлък)      
 1  Милен Христов                  Розова долина (Казанлък)      
 1  Михаил Лалев                   Розова долина (Казанлък)      
 1  Николай Георгиев               Розова долина (Казанлък)      
 1  Иван Алексиев                  Свиленград 1921 (Свиленград)  
 1  Иван Алексов                   Свиленград 1921 (Свиленград)  
 1  Иван Ангелов                   Свиленград 1921 (Свиленград)  
 1  Никола Марин                   Свиленград 1921 (Свиленград)  
 1  Христо Стефанов                Свиленград 1921 (Свиленград)  
 1  Георги Христов Христов /1986/  Ураган (Бояджик)              
 1  Добрин Дилянов                 Ураган (Бояджик)              
 1  Добромир Димитров              Ураган (Бояджик)              
 1  Енчо Стоянов                   Ураган (Бояджик)              

Автоголове
 1  Мартин Анастасов               Асеновец 2005 (Асеновград) - за Миньор
    Иван Сливаров                  Атлетик (Куклен) - за Карнобат
    Никола Домакинов               Атлетик (Куклен) - за Свиленград 1921
    Радослав Влашев                Борислав 2009 (Първомай) - за Евроколеж
    Станимир Спасов                Верея II (Стара Загора) - за Розова долина
    Цветан Йотов                   Гигант (Съединение) - за Загорец
    Жеко Йорданов                  Димитровград 1947 (Димитровград) - за Свиленград 1921
    Димитър Атанасов Попов         Карнобат (Карнобат) - за Раковски 2011
    Георги Гайдаров                Любимец (Любимец) - за Марица
    Даниел Веселинов Спасов        Марица (Пловдив) - за Свиленград 1921
    Самер Алхусейн                 Марица (Пловдив) - за Евроколеж
    Димитър Динков Димитров        Миньор (Раднево) - за Борислав 2009
    Златомир Георгиев              Миньор (Раднево) - за Асеновец 2005
    Асен Самуилов                  Раковски 2011 (Раковски) - за Марица
    Динко Динев                    Свиленград 1921 (Свиленград) - за Димитровград 1947
    Стоян Маринов                  Ураган (Бояджик) - за Верея II

Служебни голове
 6  срещу Елхово (Елхово) - за Верея II и Розова долина
 3  срещу Верея II (Стара Загора) - за Миньор
 3  срещу Свиленград 1921 (Свиленград) - за Асеновец 2005
 3  срещу Любимец (Любимец) - за Димитровград 1947

Анулирани голове
 1  Димитър Тодоров                Елхово (Елхово)
    Костадин Стоянов               Верея II (Стара Загора)
Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12.  13.  14.  15.  16.  17.  18. 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Загорец (Нова Загора)              XXX  1:0  2:0  1:0  5:1  3:2  1:1  5:0  1:1  1:1  1:0  6:0  2:0  4:0  4:0  3:0  2:0  3:0 
 2. Марица (Пловдив)                   1:0  XXX  1:0  2:1  3:1  2:1  2:4  4:0  5:2  2:0  8:0  2:0  4:1  5:0  1:0  7:1  2:0  7:0 
 3. Карнобат (Карнобат)                1:0  2:1  XXX  1:2  4:0  1:0  6:0  3:1  5:1  1:0  3:1  2:1  3:0  7:2  2:2  4:0  2:1  4:1 
 4. Розова долина (Казанлък)           0:3  1:0  1:1  XXX  1:1  2:0  4:0  2:0  2:0  3:0  3:2  2:1  4:2  2:0  2:3  5:0  2:1  4:0 
 5. Атлетик (Куклен)                   1:3  1:0  2:2  1:0  XXX  0:1  2:1  0:1  2:0  1:0  3:0  6:0  2:1  3:4  0:1  4:1  4:1  2:0 
 6. Борислав 2009 (Първомай)           1:1  1:4  2:1  4:2  0:0  XXX  1:2  2:2  1:0  1:0  4:4  1:0  1:3  2:0  3:0  5:0  2:0  6:1 
 7. Евроколеж (Пловдив)                0:1  0:2  2:1  2:1  3:3  5:1  XXX  0:1  2:3  0:0  4:2  1:2  3:1  1:0  1:0  4:0  4:2  3:0 
 8. Ураган (Бояджик)                   1:1  1:2  2:1  2:0  1:0  2:1  4:3  XXX  6:0  2:0  2:5  5:3  1:2 11:1  2:1  1:0  1:1  2:2 
 9. Асеновец 2005 (Асеновград)         0:3  0:2  1:2  0:1  3:1  3:2  1:3  2:0  XXX  2:0  6:0  4:0  3:0* 2:4  4:1  1:1  1:1  3:2 
10. Димитровград 1947 (Димитровград)   0:2  0:3  1:2  4:0  2:0  1:1  2:0  1:0  2:1  XXX  1:1  4:2  1:2  1:2  0:1  3:2  3:0* 2:1 
11. Верея II (Стара Загора)            0:1  3:2  1:3  0:1  0:2  1:4  5:3  7:0  1:0  1:1  XXX  3:1  3:2  3:0  0:5* 4:1  4:0  2:3 
12. Гигант (Съединение)                1:3  1:0  1:2  2:1  1:1  1:5  3:1  1:0  0:1  0:0  2:2  XXX  1:0  5:1  1:2  2:1  6:1  2:1 
13. Свиленград 1921 (Свиленград)       0:1  1:0  0:2  1:1  1:1  2:0  2:6  1:1  0:1  1:2  1:1  3:3  XXX  1:0  2:0  1:1  2:1  1:0 
14. Раковски 2011 (Раковски)           1:1  0:4  2:1  1:6  1:3  0:1  1:1  4:1  0:0  1:1  3:1  1:2  1:1  XXX  2:2  3:0  3:1  4:2 
15. Миньор (Раднево)                   0:2  0:6  0:3  1:3  0:0  1:1  4:1  2:0  4:1  0:1  0:2  1:0  1:1  0:3  XXX  2:0  1:2  2:0 
16. Арда (Кърджали)                    0:1  2:3  1:2  2:2  1:1  2:2  2:1  7:1  0:0  2:0  3:1  3:0  1:0  3:1  3:1  XXX  2:1  5:0 
17. Любимец (Любимец)                  0:7  0:4  1:1  0:4  2:6  0:0  3:1  2:1  2:1  1:0  3:1  4:4  0:3  1:4  1:1  2:0  XXX  1:0 
18. Елхово (Елхово)                    0:2  0:4  2:4  0:4* 0:3  2:1  2:1  0:0  0:2  0:1  0:5* 1:2  0:2  2:2  4:0  1:2  0:2  XXX 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

източник: bulgarian-football.com

1 КОМЕНТАР

  1. 1
    1

    Plovdivderbi,как да Ви вярваме,Мартин Анастасов има 1 гол ( виж мача Асеновец- Верея 2 6-0

Comments are closed.