Верея се наложи с 4:3 в Стара Загора над Борислав (Първомай) за първа победа от началото на сезона. Двубоят е от 35-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Стана интригуващ мач, като освен седемте гола, имаше удари в гредите и червен картон. Групата на гостите беше минимална, като резервния вратар Владислав Димитров игра като нападател. Михаил Коджабашев откри резултата за домакините в 13-ата минута. Съперникът отвърна с троен удар само за 5 минути. Динко Митрев изравни в 30-ата. След 180 секунди Мирослав Илиев направи обрата факт.

Веднага Севдалин Юлиянов тресна гредата на отсрещната врата. При ответната атака обаче капитана Никола Данчев покачи на 1:3. В началото на втората част Валентин Фурлански уцели гредата на старозагорската врата. Георги Костов върна интригата с попадение от дузпа за 2:3. Томас Енчев възстанови равенството в 78-ата минута. След 180 секунди, влезлия като резерва Георги Георгиев реализира победния гол. Първомайци завършиха мача без Йордан Николов, който беше отстранен за втори жълт и червен картон.