Левски (Карлово) взе очаквана победа като гост на Верея (Стара Загора) с 4:2. Двубоят е от 31-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Стана интересен мач с шест попадения, две от които автоголове. Интересен момент е, че се наложи подмяна на едната врата, тъй като имаше проблем с нея. Всичко се реши за 28 минути. В 5-ата домакините си вкараха автогол. Карловският капитан Запрян Запрянов удвои в 11-ата. След още толкова време, той се разписа още веднъж.

Георги Георгиев пък опъна мрежата в 33-ата минута за 0:4. Куриозният момент беше в 55-ата минута, когато след удар на старозагорски футболист, стража на Левски се удари в гредата и вратата падна. Голът беше зачетен – 1:4, а вратата сменена. В 62-ата минута пък Николай Дойков си вкара автогол. До края левскарите пропуснаха да бият по-изразително.