Левски (Карлово) разби с 4:0 Атлетик (Куклен) и постигна важна победа като домакин. Гостите пък паднаха до 18-то място, което е много вероятно да донесе изпадане в областните групи на притежателя си. Припомняме, че от Трета лига изпадат два тима, но ако изпадналите от Втора лига от заона Югоизток са повече от един, каквото е класирането към момента, то изпадащите от ЮИ Трета лига ще се увеличат на 3.

Селекцията на Красимир Манолов можеше да дръпне с разлика още до почивката, но пропусна доста възможности. Единствено Костадин Гаджалов реализира в 20-ата минута. През втората част домакините коригираха мерника и напълниха мрежата на противника. Кукленци си отбелязаха автогол в 53-ата минута. Ерай Карадайъ направи преднината категорична в средата на полувремето. Георги Георгиев се разписа два пъти за няколко минути и оформи крайния резултат.