Отборът на Гигант (Съединение) се наложи като гост над Левски (Карлово) с резултат 2:1 в мач от Югоизточната Трета лига. Домакините поведоха с 1:0 през втората част, но две минути след подновяване на играта Красимир Здравков изравни. В 89-ата минута Георги Коев донесе успеха на гостите.

25 февруари 2023 г., събота, 14:00 ч / XXI кръг:
Розова долина (Казанлък) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол)          2:0 (0:0)
Верея (Стара Загора) - Карнобат (Карнобат)                1:4
Атлетик (Куклен) - Загорец (Нова Загора)                  0:2 (0:0)
Борислав 2009 (Първомай) - Сокол (Марково)                0:1 (0:0)
Родопа Смолян (Смолян) - Несебър (Несебър)                0:1 (0:0)
Асеновец 2005 (Асеновград) - Черноморец 1919 (Бургас)     0:1 (0:0)
Левски (Карлово) - Гигант (Съединение)                    1:2 (1:0)