Гигант (Съединение) спечели с 4:1 срещу ЦСКА-София II в приятелска среща. Селекцията на Георги Мечечиев дръпна с два гола за четвърт час. Първо Свилен Щерев откри резултата с глава в 20-ата минута. В 35-ата Здравко Жилов завърши самостоятелен пробив с попадение. Юлиян Илиев върна интригата с гол от фаул, секунди преди почивката. В 70-ата минута Георги Мавродиев беше изведен по диагонала и покачи на 3:1. Десетина минути по-късно се разписа и Георги Коев след асистенция на Кристиян Николов.

Спортал

5 КОМЕНТАРИ

  1. Здравствуйте, мы делаем ремонт в кабинете для процедур гирудотерапии. Скажите, пожалуйста какая стоимость механизированной полусухой стяжки и расценки на Крепкий пол для дома из каркаса лстк? Какую толщину черновой стяжки пола можно делать в здании? Как можно прикинуть капматериалы? Кстати, по работе надо много ездить. В связи с этим ловите лайфхак: великолепно экономить бензин позволяют топливные карты для юридических лиц. Надеюсь будет полезно.

  2. Здравствуйте, нам сказали, что в результате высыхание (кстати, поделитесь цена?) полу сухой стяжки пола происходит уже через 2-3 дня, в то время как простой раствор набирает крепость 3-4 недели. Очевидно, что в первом варианте мероприятия по дальнейшей отделке офиса могут продолжаться практически сразу же, без необходимости делать вынужденный технический перерыв продолжительностью почти в 4недели.

  3. А бе хора пишете за мега дербито Марково Първомай от снощи с главен съдия Манол и помощници Пейчев и Бонев

Коментарите са затворени