Спартак загуби с 1:0 гостуването си на Розова долина в Казанлък. Мачът от 15 кръг в ЮИ Трета лига се игра в събота на стадион “Севтополис”, като домакините се поздравиха с успех. Единственото попадение падна в 45-та минута, когато Ивелин Илиев бе точен. През второто полувреме резултатът така и не бе променен и пловдивчани записаха загуба.

В сряда от 14:30 часа на стадион Пловдив” Спартак приема тима на Борислав Първомай в първи кръг от АФЛ.

Спартак е осми с 25 точки. На 6 ноември, неделя, “гладиаторите” са домакини на опашкаря Карнобат и ще имат възможността да добавят лесни 3 точки в актива си.

Състав: Кристиян Милушев, Александър Стойчев, Кръстьо Милев, Радослав Влашев, Георги Йотовски, Йълмаз Сюлейман (Тодор Тимонов), Антон Маргаритов (Давор Илиев), Кирил Георгиев, Георги Лазаров (Васил Стойчев), Димитър Юруков, Мирослав Радев

29 октомври 2022 г., събота, 16:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Борислав 2009 (Първомай)               1:1
Верея (Стара Загора) - Родопа Смолян (Смолян)             1:2 (1:1)
Розова долина (Казанлък) - Спартак 1947 (Пловдив)         1:0 (1:0)
Карнобат (Карнобат) - Асеновец 2005 (Асеновград)          1:2
Загорец (Нова Загора) - Левски (Карлово)                  0:0
Сокол (Марково) - Димитровград 1947 (Димитровград)        3:2 (2:0)
Несебър (Несебър) - Гигант (Съединение)                   0:2 (0:1)