Истинско дежавю се случи през второто полувреме на Локо Пд – Спартак Търнава! Митко Илиев удвои резултата след нова дузпа отсъдена за нарушение срещу Момчил Цветанов.

11 КОМЕНТАРИ

1. 2
    9

Чакайте бе лилави имате още един мач не се радвайте толко да не плачите после

2. ГОНГ И БЛИЦ – 10 000 се насладиха на триумфално завръщане на Локомотив Пловдив в Европа…

Триумфално завръщане направи Локомотив Пд в Европа. Отборът победи с 2:0 Спартак Търнава след 7-годишно отсъствие от евротурнирите. “Черно-белите” бяха горещо подкрепяни от близо 10 000 фенове, които бяха изпълнили трибуните на стадиона в парк “Лаута”. В герой за отбора се превърна капитанът Димитър Илиев, който реализира и двата гола в 39-ата и 61-ата минута. Попаденията дойдоха след дузпи, отсъдени за събаряне на Момчил Цветанов.

3. 12
    2

Честита победа машини. Няма такава неспираща радост. Финал – Купа, Лига Европа – победа, пълен стадион, ПЛОВДИВ ПРАЗНУВА, ИНДИАНЦИТЕ И РОСДОПСКАТА ЯКА СА В ТРАУР.
    ГУСТО МАЙЙЙЙЙНАААААААААААА

• 8
      1

Филибето на Тримона путки фраш……а по калдаръма гъч от жълти педераси.

4. 3
    22

ПЛОВДИВ НЯМА НИЩО ОБЩО С ЦИГАНСКОТО локо ! ЕБЕТЕ СИ МАЙКАТА ЧЕРНО – БЕЛИ МАНГАЛИ И КЛОШАРИ

• 13
      2

42000 хиляди сте в действителност клошарите от Изгрев бойс Столипиново! Това са хората на Сопотско-коматевско то недоразумение! А тези, които ви прегазиха за купата, тези които прегазиха и Спартак са ГОСПОДАРИТЕ НА ПЛОВДИВ, ОТБРАНОТО КУЛТУРНО ОБЩЕСТВО НА ГРАДА НИ! Ясно ли е селско изродче!