Резултати и класиране в Трета лига ЮИ група

0
284
Трета лига - Югоизточна група, сезон 2017/2018, колаж

 

Изиграха се почти всички срещи от 32-ри кръг в Трета лига – Югоизточна група. Въпреки победата над „Карнобат“ тимът на „Раковски 2011“ изпадна. Същото се случи и с „Верея“-2 след домакинска загуба. „Гигант“ загуби от „Свиленград“ и пропусна още този кръг да си гарантира оставането в групата. „Сокол“ Марково пък падна с 2:0 от силния тим на „Миньор“ Раднево. „Борислав“ Първомай най-сетне записа победа. Тя дойде над изморения от финала в студентското първенство на „Евроколеж“. Победа след куп негативни резултати постигна и „Асеновец“. Асеновградчани разбиха с 5:1 „Димитровград“. До края на сезона остават два кръга.

8 май 2018, петък, 18:00 ч / XXXII кръг:
Ямбол 1915 (Ямбол) - Арда (Кърджали)                      0:2 
19 май 2018, събота, 18:00 ч / XXXII кръг:
Верея II (Стара Загора) - Загорец (Нова Загора)           0:4 
Миньор (Раднево) - Сокол (Марково)                        2:0 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Гигант (Съединение)        3:1 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Димитровград 1947 (Дмгр)     5:1 
Борислав 2009 (Първомай) - Евроколеж (Пловдив)            4:2 
Раковски 2011 (Раковски) - Карнобат (Карнобат)            2:1 
20 май 2018, неделя, 18:00 ч / XXXII кръг:
Левски (Карлово) - Атлетик (Куклен)                        - 
Тунджа 2006 (Ягода) - Розова долина (Казанлък)             - сл. 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Арда (Кърджали)                    32   29   3   0  133:7    90        Влиза  
-------------------------------------------------------------------
 2. Загорец (Нова Загора)              32   20   5   7   61:25   65               
 3. Миньор (Раднево)                   32   17   7   8   62:31   58               
 4. Розова долина (Казанлък)           31   15   5  11   55:39   50 
 5. Борислав 2009 (Първомай)           32   15   5  12   64:49   50  
 6. Атлетик (Куклен)                   31   15   5  11   50:46   50
 7. Сокол (Марково)                    32   15   5  12   58:44   50 
 8. Левски (Карлово)                   31   15   3  13   46:49   48         
 9. Асеновец 2005 (Асеновград)         32   14   5  13   51:53   47               
10. Карнобат (Карнобат)                32   14   4  14   59:48   46               
11. Димитровград 1947 (Димитровград)   32   13   3  16   40:60   42               
12. Евроколеж (Пловдив)                32   12   5  15   60:65   41               
13. Свиленград 1921 (Свиленград)       32   12   4  16   46:85   40 
14. Гигант (Съединение)                32   11   7  14   28:50   40  
-------------------------------------------------------------------
15. Ямбол 1915 (Ямбол)                 32   10   5  17   57:54   35 
16. Верея II (Стара Загора)            32   10   3  19   41:82   33       Изпада
17. Раковски 2011 (Раковски)           32   10   2  20   39:60   32       Изпада
18. Тунджа 2006 (Ягода)                31    0   2  29   15:118   2       Изваден