Бившият защитник на “Ботев” Бобан Грънчаров стана герой за македонския шампион РК “Вардар” (Скопие). Македонците изненадващо се класират за третия предварителен кръг в Шампионска лига, след победа с 3:1 у дома над шведския “Малмьо”. Първата среща в скандинавската държава завърши 1:1. Така с общ резултат 4:2 македонския шампион се класира напред. Бобан Грънчаров, които е капитан на своите, изравни за 1:1 в 56-та минута в тежък момент за македонците, след като преди това, още през първата част, родния тим на Ибрахимович бе повел след гол на Розенбрег от дузпа в 16-та минута. До края на мача с голове в 61-та и 90-та минута македонците докараха нещата до 3:1. “Вардар” ще играе с “Жилина” или “Копенхаген” в следващия кръг.