Съдийски назначения в „Трета лига“ Югоизточна група, последен 34 кръг

0
357
Съдийски назначения в „Трета лига“ Югоизточна група, последен 34 кръг – 27.05/събота/2017г. – 18:00 часа
26.05/петък/2017 г.  – 18:00 часа
 
ФК“Атлетик“(Куклен) – ОФК“Карнобат“(Карнобат)
Гл.съдия:Стойчо Стоев – Кърджали
Ас.съдия:Владимир Хубенов – Кърджали
Ас.съдия:Христо Христов – Кърджали
4-ти съдия:Иван Ненчев – Пловдив
Делегат:Николай Генков – Пловдив
27.05/събота/2017 г.  – 18:00 часа
ФК“Асеновец 2005″(Асеновград) – ФК“Свиленград 1921″(Свиленград)
Гл.съдия:Валентин Железов – Бургас
Ас.съдия:Мирислав Желев – Бургас
Ас.съдия:Петър Аспарухов – Бургас
4-ти съдия:Теодора Славчева – Пловдив
Делегат:Румен Величков – Бургас
ОФК“Гигант“(Съединение) – ОФК“Елхово“(Елхово)
Гл.съдия:Георги Иванов – Пловдив
Ас.съдия:Деян Георгиев – Пловдив
Ас.съдия:Атанас Коев – Пловдив
4-ти съдия:Златка Габерова – Пловдив
Делегат:Петър Зехтински – Пловдив
ФК“Розова Долина“(Казанлък) – ФК“Миньор“(Раднево)
Гл.съдия:Владимир Вълков – Пловдив
Ас.съдия:Тони Пандарски – Пловдив
Ас.съдия:Георги Стамболджиев – Пловдив
4-ти съдия:Павел Попов – Стара Загора
Делегат:Атанас Бозев – Пловдив
ФК“Арда“(Кърджали) – ФК“Ураган“(Бояджик) В Перперек
Гл.съдия:Владимир Недялков – Пловдив
Ас.съдия:Йордан Петров – Пловдив
Ас.съдия:Даньо Пенев – Пловдив
4-ти съдия:Божидар Карафейзиев – Кърджали
Делегат:Георги Захариев – Пловдив
ФК“Димитровград 1947″(Димитровград) – ФК“Любимец“(Любимец)
Гл.съдия:Павел Драганов – Кърджали
Ас.съдия:Недялко Драганов – Кърджали
Ас.съдия:Валентин Чаушев – Кърджали
4-ти съдия:Шюкри Махмуд – Хасково
Делегат:Петър Христозов – Хасково
ФК“Загорец“(Нова Загора) – ПФК“Раковски 2011″(Раковски)
Гл.съдия:Светослав Шехов – Пловдив
Ас.съдия:Лазар Лазаров – Пловдив
Ас.съдия:Камена Георгиева – Пловдив
4-ти съдия:Стефан Гурков – Сливен
Делегат:Огнян Златков – Пловдив
ПФК“Верея“(Стара Загора) – ФК“Евроколеж“(Пловдив)
Гл.съдия:Ахмед Ахмед – Бургас
Ас.съдия:Христо Георгиев – Бургас
Ас.съдия:Христо Попов – Бургас
4-ти съдия:Димо Димов – Стара Загора
Делегат:Валентин Пеев – Бургас
ФК“Борислав 2009″(Първомай) – ФК“Марица“(Пловдив)
Гл.съдия:Николай Николов – Хасково
Ас.съдия:Иван Николов – Хасково
Ас.съдия:Кристина Стойчева – Хасково
4-ти съдия:Денислав Сталев – Пловдив
Делегат:Минко Топузаков – Хасково
СК при ЗС на БФС – Пловдив си запазва правото на промени