To provide the best experiences, we use technologies like cookies to store and/or access device information. Consenting to these technologies will allow us to process data such as browsing behavior or unique IDs on this site. Not consenting or withdrawing consent, may adversely affect certain features and functions.
Техническото съхраняване или достъпът са строго необходими за легитимната цел да се даде възможност за използване на конкретна услуга, изрично поискана от абоната или потребителя, или единствено с цел да се осъществи предаване на съобщение по електронна съобщителна мрежа.
Техническото съхранение или достъпът са необходими за легитимната цел да се съхраняват предпочитания, които не са поискани от абоната или потребителя.
Техническото съхранение или достъп, които се използват изключително за статистически цели.
Техническото съхранение или достъп, които се използват изключително за анонимни статистически цели. Без съдебна призовка, доброволно изпълнение от страна на Вашия доставчик на интернет услуги или допълнителни записи от трета страна, информацията, съхранявана или извличана само за тази цел, обикновено не може да се използва за идентифицирането Ви.
Техническото съхранение или достъпът са необходими за създаване на потребителски профили за изпращане на реклами или за проследяване на потребителя на даден уебсайт или на няколко уебсайта за подобни маркетингови цели.
Иван Чобанов е най големия нещастник и интригант.
Ха ха палячо
Няма го Домакина тази седмица 3 от 3 да направи пак на Гиганта.Тогава Добри ще си седне на задника !!!
Ей мишки покажете се със имената ви тук
Ванко яд мее че не се омъжих за теб момчето ми
Не я късно и с 3 деца ще те взема идвай
Ейй бачков ,ако не биеш секирово ще върна манол.
Ти си най големия интеиган пиклю
Ти жив ли си плъх
Чобан кажи на морето в стаята които вкарал малката главичка отзад и питал броилиса за ебане
Вкарал ти го е отзад
Майка ти знае
Не бързай нивата е дълга, пилците се броят на есен! Спартак на кое място са, само два кръга са минали! Ямбол и Несебър къде са? Гигант пак ще са в челото, колко и да не ти се иска! Само като мишки пишете, хванете някой отбор, да ви видим!
Станчо Герджиков ти си изперкал
Сашо Апашо къде се скри
Чобанов мн си активан в коментарите ! Бай Добри на кое място е в класираното ? На 2ро от долу на горе 🙂 интервютата намаляха ?
Искам да си спокоен Динев видим ли те ще те шибаме на поляната
Оставете Бачков да работи на мира !
Малко имена ли са ? Катя Алова ,Алексиев,Чобанов ,колко още.ти трябват?
Бачков оставка
Скрий бе утрпка