Днес мъжкият отбор на Раковски прие състава на Тракия (Стамболийски) и доминираше през по-голямата част от мача от “А” ОФГ.
Още в първите минути, след впечатляваща индивидуална акция, играещият треньор Петър Атанасов откри резултата в полза на домакините. Последва мощен щурм и до 35-ата минута резултатът вече беше 4:0. Гостите намалиха чрез реализирана дузпа и автогол, с което отборите се оттеглиха на почивка при резултат 4:2. През втората част домакините отново показаха надмощие и добавиха още два гола, за да оформят крайния резултат на 6:2.
Голмайстори за Раковски бяха Петър Атанасов, Йосиф Стрехин и Борислав Чавдаров, а Георги Балджийски се отличи с хеттрик.
20 октомври 2024 г., неделя, 16:00 ч / X кръг:
Тракия 94 (Царимир) - Труд (Труд)                         1:1