Спартак (Пловдив) надви Секирово с 2:1 в Раковски. Срещата е от 11-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Противно на крайния резултат, мача започна с критичен момент пред вратата на гостите. Иван Гендов завърши самостоятелен пробив с удар, но пловдивския капитан Владимир Айтов изби топката от голлинията. В 20-ата минута, топката беше центрирана от корнер, Тодор Танчев стреля с глава, вратаря на Спартак я изби, последва втори удар на играча на Секирово и кълбото се отби в гредата. След 180 секунди обаче Васил Василев вкара за гостите – 0:1. После те можеха да реализират още, но Тодор Тодоров пропусна.

След почивката спартаковци натиснаха. Ариф Ферадов материализира предимството с попадение в 59-ата минута за 0:2. Последваха още атаки към вратата на домакините. Те върнаха интригата с гол на Стефан Рабаджийски в 79-ата минута. В 87-ата, той пропусна да изравни, защото вратаря успя да избие. Стражът на пловдивчани се намеси перфектно и в 90-ата минута след фаул. Отборът от Раковски завърши с намален състав, защото накрая Пламен Табаков беше отстранен с червен картон.