„Сокол“ Марково постигна класическа победа над гостуващия „Левски“ Карлово в мач от 31-ви кръг от първенството на Трета лига – Югоизточна група. Мачът не бе от особено значение и за двата отбора. Домакините от Марково имаха игрово предимство и стигнаха до успеха след два гола на Добри Орловски, единият от които бе от дузпа, а Ангел Семерджиев се разписа веднъж.

Следващия кръг „Сокол“ гостува на „Миньор“ Раднево, а „Левски“ Карлово посреща „Атлетик“ Куклен. Днес кукленци спечелиха служебно срещу отказалия се „Тунджа“ от село Ягода.

В класирането 3 кръга преди края „Сокол“ дели 4-то – 6-то място заедно с „Атлетик“ и „Розова долина“ с по 50 точки. „Левски“ Карлово е 7-ми с 48.

В друг мач от кръга „Борислав“ Първомай допусна нова загуба с 4:3 при гостуването си на застрашения „Димитровград“. Първомайци са 8-ми с 47 точки.

ТРЕТА ЛИГА – ЮИ ГРУПА, РЕЗУЛТАТИ И КЛАСИРАНЕ, 31-ви КРЪГ