Локомотив Пловдив е последният полуфиналист в турнира за Sesame Купа на България след успехс с 1:0 над Ботев Пловдив. Парвиз Умарбаев (7) беше точен за домакините, а срещата предложи голям брой чисти положения пред двете врати, включително четири греди – по две за двата тима.
Пловдивското дерби отново беше изключително интересно, тъй като двата отбора се бореха за място в следващата фаза на турнира.
Локомотив започна активно срещата с удар на Лами още в първата минута. Топката премина далече от вратата. В шестата минута домакините бяха много близо до гола. Ювелирано изпълнение на Парвиз Умарбаев от фаул, насочено право в горния ляв ъгъл на вратата, беше избито от Даниел Наумов, а топката се чукна в гредата.
Последва разиграване между играчите на Локо, при което топката достигна до Умарбаев. Той нагласи топката на левия си крак и стреля по земя между купа от играчи. Ударът изненада Даниел Наумов, който капитулира в тази ситуация и допусна гол за Локомотив.
След гола се създаде леко напрежение, тъй като фенове на Локомотив отново започнаха да замерят стража Даниел Наумов с предмети. За щастие, той не бе уцелен и мачът продължи. От Ботев пък поискаха голът да бъде отменен заради засада на Киндриш, който в последния момент разтвори крака. ВАР не сигнализира за нередност, въпреки че „канарчетата“ имаха основание да протестират.
Веднага Ботев натисна съперника си в опит да изравни, но без успех. „Канарчетата“ натискаха, а Локомотив създаваше чистите голови положения. Тодор Павлов центрира великолепно от фланга, а Жулиен Лами се извиси във въздуха, но завършващият му изстрел с глава бе отразен без проблеми от Наумов. В 18-ата минута Запро Динев пропусна 100-процентова възможност за гол. Той беше изпуснат от защитата, стреля с глава, но във вратаря.
В 25-ата минута Ботев можеше да изравни. Тодор Неделев центрира в наказателното поле, където Антоан Конте се пласира отлично. Ударът му с крак обаче беше като на типичен защитник и той стреля в аут.
В 43-ата минута Ботев издебна противника на контраатака. Балоянис центрира отлично в наказателното поле, където Маскоте игра с глава и свали топката към Тодор Неделев. Капитанът на „канарчетата“ имаше доста време за удар, но заложи на силата и шутира в гредата.
В ответната атака и Локо натресе страничната греда чрез Тодор Павлов, озовал се напълно сам в наказателното поле. Той нанесе удар, след като двама негови съотборници се разминаха с топката, но не успя да се разпише.
В 53-ата минута Даниел Наумов закова в ръцете си удар на Ивайло Иванов от границата на наказателното поле. Късметът също не бе на страната на Ботев. В 57-ата минута Коко Илиев нанесе добре премерен удар по земя, който се отби в дясната греда и излезе в аут.
В 67-ата минута Тодор Неделев опита да прехвърли Милосавлиевич зад центъра, както стори преди години срещу Мартин Луков, но не сполучи. Пет минути по-късно Тодор Неделев центрира от корнер. Кова увисна на втора греда, а зад гърба му беше Ивайло Видев, който стреля с глава, но покрай вратата.
В 84-ата минута Даниел Наумов изпусна нервите си и направи опит да изблъска Киндриш, който предвидливо падна на тревата. За това нещо вратарят на Ботев получи жълт картон, а играчи на двата тима се сдърпаха.
В първата минута на добавеното време Идриз скочи най-високо, но Наумов внимаваше и отрази удара му с глава. Минута след това Тдор Неделев центрира чудесно от корнер, а Симеон Петров отклони, но Киндриш изчисти пред голлинията. Мачът не мина и без червен картон. Константинос Балоянис удари съперник и получи директен червен картон секунди преди последния съдийски сигнал.
ЛОКОМОТИВ (ПЛОВДИВ) – БОТЕВ (ПЛОВДИВ) 1:0
1:0 Парвиз Умарбаев (7)
ЛОКОМОТИВ (ПЛОВДИВ): 1. Милосавлйевич, 5. Павлов, 4. Киндриш, 23. Русков, 2. Кова, 12. Али, 22. Иванов, 7. Идриз, 39. Умарбаев, 11. Динев, 99. Лами
БОТЕВ (ПЛОВДИВ): 29. Наумов, 38. Балоянис, 42. Видев, 87. Петров, 17. Минков, 19. Конте, 30. Чагас, 14. Алгара, 11. Мартинс, 7. Илиев, 8. Неделев
РЕДЖЕПЕ ПУД МЕНЯ ДЕТ СА ПРИСТАВЯШ С РИСТИАНСКУТУ ИМИ ГЕНЧУ, ША ПУФТАРЪМ СПИЦАЛНУ ЗА ТЕП И ЗА ДРУГИТИ ПРАДЗНИ, КУФИ И НЕИНТИГРИРЪНИ КЪРТУНИ!!! ШТОТ МЛОГУ МЪ БУЛИ СИРСЕТУ КЪТ ГЛЕДЪМ НАШИА ТОЛКУВА УБИЧЪН УТ РОМИТИ УТБОР КАК ЗГИВА!! С КЮСКЪНИ, БЛЪСКЪНИ, ЛАШКЪНИ, ФАТЯНИ И СИМУЛАЦИИ ША ПУСТИГЪМИ САМУ ВРЕМИНИ УСПЕФИ!!! КЪТ НА РЪСКРИАТ И ША НА СРИТЪТ КЪМ КОНДУФРЕЙ!!!!
ЗАТУЙ РЕДЖЕПЕ ПУМНИ И СА ИНТИГРИРЪЙ, ШТОТ НЕИНТИГРИРЪНИТИ ЗЕФА И УТ ДУСИЛДОРФ ДА ГИ ГОНЪТ! ЧЕП ЗА ЗЕЛИ НИ СТАВЪЛУ УТ ТЯФ!
ША ДУБАВЪМ НА НЕГУ УТНОВУ! ДУКЪТ СИЧКУТУ СТУЛЮПИН АПАП СА ИНТИГРИРА!!
ЯС СИ СЛАГЪМ РЪКА НА СИРСЕТУ И СИ ПРИЗНАВЪМ, МАКАР С МЛАДИТИ НАШИ АПАПИ, ИФЕТУ ХАЛИЛ, СИРИ ИЗДРИЗ И ОШТИ НЕКУИ УСВЕН КЮСКЪНИ, ПРАСКЪНИ, БЛЪСКЪНИ, ЛАШКЪНИ, ФАТЪНИ И СИМУЛАЦИИ НИШТУ НИ ПУКАЗА НАШИАТ СЛАВИН РОМСКИ КЛОАКОМОТИФФ!!!! МЛАДОКЪТ ИЗДРИС СА УКЪКА НЕКУЛКУ ПЪТИ КЪТ СА ПРИВИВЪШИ КЪТ ЧЕРВЯК, УБАЧИ КЪТ ВИЖДЪШИ, ЧИ Е НАПЕЧИНУ СКОКВЪШИ КЪТ ВЪШКА, КЪТ НОВУИЗЛЮПИНА ГНИДА ДА БРАНИ НАШТА СЛАВНА РОМСКА ВРАТА!!!! УБАЧИ ПЛАСМАСЪТА СЪ БЕШИ ПУДГОТВИЛ ПИРФЕКТНУ!!! НАЙ-ПРАВИЛНИТИ И НАЙ-ТОЧНИТИ СЪДИИ!!! НАЧЕЛУ С НАШИА ВОЖТ ИНЛИЖЕР ГОНДЗЮ УСПЯФМИ ДА НАПРАЙМ УЙДУРМАТА!!!! ТОА МАЧ ША ГУ ЗАПИСВЪМИ В АНАЛИТИ!!!! ПУЛВИНЪТА НАШ УТБОР В ЗАСАДА, АМА ТВА НИ ВЛИЯЙЛУ НА ВРАТАРЧИТУ?!ГОНИФА ДУ КРАЙ ТОПКЪТА И ШТЯФА ДА ИСПУМАЧКЪТ АПАПА КЪТ СТАДУ ДИВИ МЪГАРИТА ГУ ТЪПЧИФА С КУПИТЪТА!!!……..АМА НИ УЧАСТВЪЛИ Ф ИГРАТА?! МУ ХААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА, БРЯХ ТОА ПЛАСМАСА, ЙЕВЪЛЛАРКЪТА!!! КАК ГИ БЕШИ ПУТКУВАЛ СЪДИИТИ! БАЯ КИНТИ СНИ СА ИЗРЪСИЛИ?!!! И ДА ЗНАЙТИ, БИГОМ ПУ КАЗАНИТИ ЗА БЪКЪР И ЛУМИНИУМ, ЧИ ИНЪЧИ СГИВЪМИ!!! НЕМА С КВО ДА ПРАЙМ ДЪЛЪВЕРЪТА!!! ПУФ, ПАФ! СЪДЕ КЛОАКОМОТИФФ!
ДУ ГРОП!!!:)
БАТ ФЕКАЛЕ ИЗАКАЙ ПАК ДИТИРАМБАТА УА АМА НА АНГЛИЙСКИ
А УЕ ДУРСУНЕ, ЗА ТЕП СИЧКУ Е БДЖ, ТРАНСТРОЙ, ЖП УЙСКИ, ПАРОВОЗ,…..БУЛТРАНС, ДЕПИСЕ НОВУ СТАРУ…ЗЕМИ СА ИНТИГРИРЪЙ ВЕЧИ, ПРУЧИТИ ИДНА КНИШКА!? ПУФ ПАФ
ВАРАааааааа,не хващате добре сигнала!!!!!!!!
Алооооооо,никъде не видяхме линията на засада!!!!
Оправи си каплата на крушата в Стряма и ще хващаш по добре сигнала.
ЯС СИ СЛАГЪМ РЪКА НА СИРСЕТУ И СИ ПРИЗНАВЪМ, МАКАР С МЛАДИТИ НАШИ АПАПИ, ИФЕТУ ХАЛИЛ, СИРИ ИЗДРИЗ И ОШТИ НЕКУИ УСВЕН КЮСКЪНИ, ПРАСКЪНИ, БЛЪСКЪНИ, ЛАШКЪНИ, ФАТЪНИ И СИМУЛАЦИИ НИШТУ НИ ПУКАЗА НАШИАТ СЛАВИН РОМСКИ КЛОАКОМОТИФФ!!!! МЛАДОКЪТ ИЗДРИС СА УКЪКА НЕКУЛКУ ПЪТИ КЪТ СА ПРИВИВЪШИ КЪТ ЧЕРВЯК, УБАЧИ КЪТ ВИЖДЪШИ, ЧИ Е НАПЕЧИНУ СКОКВЪШИ КЪТ ВЪШКА, КЪТ НОВУИЗЛЮПИНА ГНИДА ДА БРАНИ НАШТА СЛАВНА РОМСКА ВРАТА!!!! УБАЧИ ПЛАСМАСЪТА СЪ БЕШИ ПУДГОТВИЛ ПИРФЕКТНУ!!! НАЙ-ПРАВИЛНИТИ И НАЙ-ТОЧНИТИ СЪДИИ!!! НАЧЕЛУ С НАШИА ВОЖТ ИНЛИЖЕР ГОНДЗЮ УСПЯФМИ ДА НАПРАЙМ УЙДУРМАТА!!!! ТОА МАЧ ША ГУ ЗАПИСВЪМИ В АНАЛИТИ!!!! ПУЛВИНЪТА НАШ УТБОР В ЗАСАДА, АМА ТВА НИ ВЛИЯЙЛУ НА ВРАТАРЧИТУ?!ГОНИФА ДУ КРАЙ ТОПКЪТА И ШТЯФА ДА ИСПУМАЧКЪТ АПАПА КЪТ СТАДУ ДИВИ МЪГАРИТА ГУ ТЪПЧИФА С КУПИТЪТА!!!……..АМА НИ УЧАСТВЪЛИ Ф ИГРАТА?! МУ ХААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА, БРЯХ ТОА ПЛАСМАСА, ЙЕВЪЛЛАРКЪТА!!! КАК ГИ БЕШИ ПУТКУВАЛ СЪДИИТИ! БАЯ КИНТИ СНИ СА ИЗРЪСИЛИ?!!! И ДА ЗНАЙТИ, БИГОМ ПУ КАЗАНИТИ ЗА БЪКЪР И ЛУМИНИУМ, ЧИ ИНЪЧИ СГИВЪМИ!!! НЕМА С КВО ДА ПРАЙМ ДЪЛЪВЕРЪТА!!! ПУФ, ПАФ! СЪДЕ КЛОАКОМОТИФФ!
ДУ ГРОП!!!:)
КАЗЪФ ВИ, ЧИ ОШТИ ПРИ СУЦИАЛИЗМА ЦОЦЪФМИ УТ НЯКУЛКУ НЕНКИ: ТРАНЗСТРОЙ, ЖЕПЕТУ УЙСКИ И БЕКАПЕТУ!!! СИГА СНИ ОШТИ ПО-ДУБРЕ!!!! СИГА С НАЗИ СА СЪДИИТИ, ПУТОМЦИТИ НА ПЛАСМСЪТА И ПУТЧИНЕНИ НА ПРУФЕСУР ГУНДЗУЛИНИ!!! С НАЗИ СА ДЕПИСЕТУ И СТАРУ И НОВУ НЪЧАЛУ!!!
С НАЗИ Е БЕФИСЕТУ!!! С НАЗИ СА: ФРАНЦУЗИ БЕЗ ГРАНИЦА, РОМИ И ДРУГИ АПАПИ ВИНАГИ ЗАЙДНУ, ГЕЙУВИ ЗА КЛОАКОМОТИФ, СТРИЛОЧНИЦИ, КАНТУНЕРИ И ДРУГИ ПЕНДЕЛИ ЗА КЛОАКОМОТИФФ, РОМСКЪТА ЧЕСНУС И ЛИБОВ БЕС ГРАНИЦИ, МЕШАРЕТУ УМРУК И БУТИЛКА ЗА СПРЪВИДЛИВУС, С МЕШАРЕТУ КЪМ ИФРОПА, ФСИЧКУ ЗА КЛОАКОМОТИФФ СИЧКУ ЗА ПУБЕДЪТА,…….И ОШТИ ПЕТ ШЕС УРГАНИЗАЦИИ!!!
НАЙ- ВАЖНУТУ Е ИЧАЛЛАХ И АШКУЛСУН НА ДУЦЕНТ ГОНДЗУЛИНИ!!! ГОСПУТ СДРАВИ ДА МУ ДАВА ДЪЛГИ ГУДИНИ!!! СИЧКУ ЗА КЛОАКОМОТИФФ, СИЧКУ ЗА НАШИА СТУЛЮПИНСКИ ТИМ!!! ДУ ГРОП! ПУФ, ПАФ!:)
мача не се предаваше по кабеларките директно а с изоставане – при руснака беше на секундата и за това купа и 3то място… – това е причината Ботев да не е мин. втори…
“Днес загубихме.
Загубихме, защото не разбрахме, че това беше мачът на сезона. В такива двубои не се играе просто футбол – играе се за чест, за клуб, за всички, които стоят зад емблемата.
Имам много критики. Към футболистите. Към треньорския щаб. Към ръководството. И към себе си.
Тази вечер се чувствам предаден. Защото се опитваме да правим всичко възможно, за да има стабилност, ред и перспектива в клуба. И когато вложиш всичко от себе си, а получиш шамар, боли.
Прочетох много от вашите коментари. Разбирам разочарованието. То е нормално. Но няма да приема внушенията, че целта ми е просто да напълня стадиона, а с такава игра няма да има хора.
Ботев не е мой клуб. Ботев е на всички нас. И стадионът не се пълни заради мен – пълни се заради любовта към жълто-черната идея.
И нека бъда ясен – аз не съм собственик и не притежавам нито една акция. Дойдох в най-тежкия момент, за да спася Ботев от фалит и да нормализирам финансовото състояние на клуба. Това беше и остава единствената ми цел.
В нито една минута няма да остана, ако разбера, че не съм желан от масата фенове. Ботев не е личен проект. Ботев е общност.
Лесно е да абдикираш, когато любимият ти клуб е в трудност. Лесно е да се отдръпнеш. Аз няма да го направя. Надявам се и много от вас да не го направят.
Преди седем месеца клубът беше на ръба на фалита. Това удобно се забравя. Изправихме се. Заедно. И ще продължим да се изправяме – пак заедно.
Да, всички носим вина. Аз. Ръководството. Треньорите. Играчите. Но отговорността не е бягство. Отговорността е действие.“
Изповед?!…
Да, бе… думи на вятъра. Да не говорим за удобните списвачи и за чат GPT!
И аз чета каквото мога, достатъчно ми е.
Целта била оставане в елита…
Не ви ли е срам при тоталните инвестиции, които се направиха и за които всички плащаме, да търсите оправдания, да ни заливате с декларации и провокации вкл. към отговорни фактори в БФС и футболната общност и да очаквате позитивизъм! Ами, питам аз – как ще снимаш Гонзо, че пикае и ще постваш снимки сякаш малко дете и ще чакаш дивиденти от това?!
Има причини, виждаме последиците. И знаете ли – до там ни докарахте, че на хората наистина им писна. Някои са разочаровани, други отвратени, а трети както винаги се забавляват. Но стадиона (уж красавец) кънти от празнота и минала слава!…
Ветераните, които събрахте още повече ни натъжиха. Защото са герои от мъжки времена и защото няма други такива. Мениджмънта ви и специалистите в клуба кога ще делегират поредния Костадинов, Пашев, Пехливанов, Караславов, Домакинов, Камбуров ако щеш… понеже след тях великата школа заглъхва. Идват деца, отлични условия, но на парче! Чак сега се пръкнахте за методисти, но дали е само това, дали сте подбрали и мотивирали най-добрите, за да не са принудени те да се разпиляват на няколко места. Даже факта, че допуснахте да напуснат работа и без пари най-отвержените хора на терен и в момента на базата няма нито един работник и поддръжка – да работи, да се влага на момента, да спасява, да спестява… – не през бартер, а пряко сили и труд, още повече усложнява нещата!
Да, поехте ангажимент, който предвидливо застраховахте за срок от 3 години…
Мобилизирахте сили и спомоществователи да направим отбор, да се случат нещата.
Но нямате хора. Не разбирате от работа с хора, въпреки съучастията ви на 100 места! А в основата на всичко сме ние, хората и това го казвам не само аз. Четете…
И бъдете сигурен /сигурни – в природата празно няма!
Сигурното е, че има карма и е невъзможно да върнеш времето назад. Но можеш да помислиш откровено и извън себе си.
. . .
Напред, наш Ботев!
БРАВО!!!
оставки на съдийските кьопеци – доко с футбол за бле група…
Тръгнафми кат аслани прибрафми са баш насрани саде ботевъ
Сега да ви кажа, ревльовци – ако онази дузпа, дето Кабака не я видя на ВАР, не е дузпа, то и това не е засада. Точка. Всичко се връща.
Без 5-6 титуляра твърди, с юношки да ви бием и да ревете, ами смешни сте. Сменихте 28 играчи, изхарчихте една каруца пари и два мача сте с нула голове. Но Кабака ви е виновен…Виновен е Плейна с говнящата си уста и треньора, който в големите мачове се насира. Това е голата истина!
Добро утро канарчета или не е добро? Три пъти бяхте на път да направите сериозен клуб и що годе сериозен отбор. Но, и трите пъти се оставихте да ви направят за посмешище. След 10 години със Селския и 10 години в Коматево, сега следват 10 години в Добралък. Ми той живота свърши, бе. Но така е, когато само чакаш и нямаш кураж да поемеш нещата в свои ръце!
Поеми го фостата цъвул-устакяр.
Заслужено или не, паднахме. С гол от засада. Вижте на Атлетико (М)-Барселона ВАР цели 8 минути гледа засада за да измисли една засада, която никой не виждаше до последния момент. Но в името на правилата я отсъди! Тука нашите киречи опорочиха всички правилници и технологии. Виждат което им е изгодно. 100 пъти дадоха повторения, вижда се че влияе, спокойно можеха да прегледат докато черно-белите привърженички си изхвърляха употребените дамски превръзки на терена като през терасата в Столипиново, но не, те бяха там именно да изхвърлят Ботев.
Съдиите и БФС ни режат, да, но няма оправдание да се мъчиш 90 минути срещу толкова слаб отбор и да не можеш да отправиш читав удар във вратата! Много сме слаби! Нищо не играем! 19 нови лятото, 9 зимата, това са 28 нови, а имаме и стари. Това означава, че половината от новите лятото са си заминали зимата. 3-ма треньори дотук. Усещам, че Херувимчето няма да довърши сезона…Всичката тая бъркотия забъркана от един селяк, който не спира да излага отбора и да настройва всички срещу нас. Разбирам, че е екзалтиран, дълго време се бори да го открадне от друг крадец, да си начело на такъв велик клуб е огромна гордост и привилегия. Мечта на всеки привърженик, но е време да намали малко. Да си погледне грешките, нещо не му се получават нещата. Отборът е пълен с плява, но ние паднахме от още по-слаб отбор. И загубата не е трагедия, нито купа щяхме да вземем, нито сме за Европа. По-скоро към селските групи или за цирка с такъв „управленец“.
Херо. Много започва да ми прилича наБелия в един момент игра с 3 ген защитника и 3 бега ще държи на пейката Калу и Родригес до 80 мин С тази схема на игра нищо добро не ни чака По слаб отбор на Локо няма скоро да срещнем Ада градиш играта около Неделев и Коко Илиев е безумие
Гол от засада. ВАР не се намесва, защото не работи заради сянката от Спортклуб. Ефбемти лигата в пълния си блясък.
Направи една шляпалка и жа та олаби ва жълт кретен недодялан.
Локомотивци, моля отговорете ми честно на само 2:(два) въпроса:
1. Имаше ли засада при гола на Локо?
2. Нормално ли е ВАР да не се намеси при такава ситуация?
Селски,а имаше ли червен картон на Дюнерджията за удар без топка
Първо ти ми отговори и тогава и аз ще ти отговоря. Нещо гузен ми се струваш…
Както един ваш подлизурко беше писал преди няколко месеца след прекратения мач също и за онази дузпа за Локo,че имало съдии и щом за взели такова решение значи точка това е ! Е ето отговора има си съдии точка !
Първо нямаше никаква засада и затова ВАР не се намеси.
А ти Рамзи ми отговори защо Наумка преигра и Пинко прекрати мача?
Имам два въпроса към теб само…
1. Имаше ли дузпа в по-миналия мач, когато Кабака беше на ВАР?
2. В колко мача след бутилката по Даниелката след това имаше същата ситуация и колко от тях бяха прекратени?
Може ли да кажеш голмайсторите при грандиозната“ победа“с 0:4?!
Аххх тука п¥tkite кървясали!!!!Даниела има превръзки за всички ви! Как беше …. Време е да си кажем сбогом
Много скоро меч, радев и промяната ще е*ат на ПИМК-а мамата.
ПИМК е с Радев, глупако
ПАГ НЪ ЕБАХА
А меника Стоян канара ми излашкаа само втората половинка ва да сейба.
Още декларации да пуска и да плюе по всеки,пък няма да ни режат!!!И голове да вкарваме,пак няма да вземем мач.. а сега към мача!Два мача,над 40 удара и над 20 корнера и нищо….и това са слабия Берое и Локо,които играха без най добрите си играчи!!!Сега и говедата като ни ударят и рязаните и почваме да треперим…психиката тотално рухва,краката натежават и трудно се играе… дано дойдат по добри дни,но с това поведение на шефчето нищо добро не ни чака…падна под нивото и на крушата!!!
Ай стига негативизъм ва жа си направим по една клизма и га почваме ва.
Какво супер дерби на тая разкопана нива бе, малоумници? 2 безумно слаби отбора с много слаби футболисти, едните малко по-скъпи. Мача си беше за 0:0 и 3 часа да бяха играли, ама съдиите си заработиха премията…Президента Гонзю май ще си изпълни мечтата да вкара любимите му Лефски и Доко в Европа. Абсолютен гол от засада! По всички правила! И тук вината не е на Кабака, а на страничния, че не видя засадата и най-вече на Варосаните в стаята, че не го отмениха или най-малкото не викнаха Кабка на екрана. А едно викане е 95% отмяна. Позор! Иначе той си ги подпря много тънко с обратни фалове и т.н. Мноого пресилен червен картон! Имаше умишлено посягане, но фала не беше никак груб. Вината е и наша, че сме толкова слаби и беззъби, че не можем да обърнем много слаб и осакатен противник. С тоя селяк начело нищо не ни чака. Само се изхвърля като чикия в пясъка, ставаме за смях с него, а на терена нищо.
Ако беше толкова словоохотлив и след онова дерби с Гиджена жа ти подаря отливка от питътъ и 6-те бахура ва салкъме.
Путко вмирисана, тази дузпа дето гиджена не ви я даде,онзи ден я дадоха на Ман Сити срещу Ливърпул и всеки каза че това не може да свири дузпа….дори и да беше я дал,резултата беше 0-0 и гаранция няма как ще свърши мача!!!Друго си е да вземеш мач с нередовен гол,разликата е огромна,но общи взето вината си е в нас….я кажи щом сравняваш този с онзи мач,що не сравниш тогава мача който искахте да паднете служебно и мача в който паднахме без да искате служебно ..
Така ли стана? След предния цирк големи веселби бяха… не от засада с ръка да бяхме вкарали още по-голям кеф! На Крушата пак и ядохте дръжката _!_
Има видове ден,споко!!!!Пак ще прекъснете мач…
Да. Има. И за СЛУГАТА И ВИЕ НЕГОВИТЕ ЖЪЛТИ СЛУГИ беше ДНЕС!!
и няма да е само един ден!!
Аве измекяр на това ли се надявате? Има водов ден беше вчера! Наумов се осра защото е жена ! Ще ви видим следващите два мача кой ще е крив …
Рамзи да разбирам ли че чепа ти е заседнал между 5-я и 6-я бахур ва?
Цял мач играете срещу юношки, без 5 титуляра сме, една ваша резерва взима колкото половин наш отбор, то за засада реве. Ами ако онова на Гиджена не е било дузпа и това не е засада. Не че ще го разбереш с празната си глава
Малоумен си, Фекале!!
Скоро ще те хванем
Ще го хванете за хуя, жълти страхливци
ТЪПИЯ ПЛЕЙН ВМЕСТО ДЕКЛАРАЦИЙ ДА ХВАНЕ СЪДИЙСКО ЛОБИ ЩОТ ЕЙ ТАКА ЩЕ СИ БИЯТ ЦИГАНИ ГОВЕДА
Стоян канара каза ей ся като набъхта Фанкото и двата изтърсака и жа ма олаби ва да сейба.
И с резервите, който доказаха, че имат място в титулярния състав, Локомотив е ВЕЛИК!!!
БРАВО!!!
Идриз има голямо бъдеще, трупа самочувствие и скоро ще покаже още повече качества!
Честно ли мислиш, че бъдещето е Идрис
Естествено. Всеки следващ мач му е по-добър…
Труди се много, има самочувствие и хъс!
Кво се радвате мангали тъпи с гол от бфс?
Гиджена ва Рамзи
В Локомотив играят ИСТИНСКИ МЪЖЕ!!!!
Гордеем се с всеки един от вас!!
ПЛОВДИВ ВИ БЛАГОДАРИ!!!
Благодарим на агент Херо!
Херо,Херо взехме 10 футболисти,а ти си я караш с Видев и оня късобаджак Миналата.От тях само пасове назад и на страни и на пред само брак.Родригес и Калу седят на пейката,ти си играйкаш игрички.Вадиш най-активния Маскоте в комплект с Игор да обръщаш резултат.Ясно,че тази мастия Кабаков даде каквото можа против нас,но треньорските грешки явно се открояваха. Играта ни е без разлика от времето на онзи некадърник Белия.
Херо,Херо взехме 10 футболисти,а ти си я караш с Видев и оня късобаджак Минката.От тях само пасове назад и на страни и на пред само брак.Родригес и Калу седят на пейката,ти си играйкаш игрички.Вадиш най-активния Маскоте в комплект с Игор да обръщаш резултат.Ясно,че тази мастия Кабаков даде каквото можа против нас,но треньорските грешки явно се открояваха. Играта ни е без разлика от времето на онзи некадърник Белия.
Ще е интересно да видим, как ще обяснят гола от засада. Но… ние сме си виновни, не може два мача да не вкараш гол на Берое и Локото с много липсващи играчи.
Обяснението ще го даде Гиджена от едно друго дерби ва салкъме.
Убихме ги тия мръсни цигани! Кур за ботяф
манго ти да не си канибал бе
Пиши декларация помак
МРИ В ЛАЙНА МАНГАЛ
С Херо, Неделев, Минков, Н.Илиев, Балоянис- няма да ни бъде.
С Филипов няма да ни бъде….
А с кого вместо с Филипов? Ти ли ще издържаш отбора?
Ако ми наливат постоянно държавни пари мога и аз !Да не стане накрая ,че след краниста дълговете са не 8 ами 18 милиона.
Ботев ще го има и след мен и теб,не се притеснявай…без собственик отбора няма да остане….много сте ми интересни хората дето казвате „вади парите като не го харесваш“!!!Дали ти харесва мнението ми или не,не ви прави по умни и кадърни за любимият ни тим!!!Има хора като теб,дето уж го харесват,има такива като мен дето не го харесват и тук е място да си изказваме мнението….не беше ли ти този дето плюеше руснака,че само с чужденци играе Ботев???Сега е същото,с малката разлика че тези чужденци са на килограм ама ние пак се плюем по между си,типично по български ..онзи ден Съндърланд и Ливърпул излезнаха без нито един англичанин,ама хората си обичат отборите и си ги подкрепят,собствениците не са по социалните медии по цял ден и да пишат глупости,а играчите изорават терените….та тогава исках точно това да кажа,че няма значение какъв цвят е играча,ако се раздава на макс и оставя душата си на терена,нооооо…..ти си пиши глупостите от рода на „издържай ти отбора,този не ставал,онзи не ставал“…по твоята логика аз мога да ти кажа:
Ами слез долу на терена и играй вместо тях!!!Много лесно,нали??!
Ти изказваш мнение за играчите,аз за шефа….каква е разликата???Със здраве и само Ботев
Не харесвах руснака не защото играеше с чужденци, а защото не му пукаше за Ботев, а единствено се интересуваше от печалбата.В момента имаме истински ботевист начело-нещо, което не се е случвало през този век. И вие искате да го изгоните?!?! Да, допуска грешки-най-голямата от които е Неделев, а според мен сгреши и с Херо, вероятно има и други грешки. Но го прави за Ботев, от любов към клуба. А това не е никак малко.
А лайковете под нападките ти към Илиян ги слагат буферите. Защото те искат да имаме собственици като Христолов, Самуилов, Зингаревич. Но не искат да имаме начело истински ботевист с възможности. Защото дори и да допусне някоя грешка Филипов, неминуемо ще поведе Ботев нагоре.
Времето ще покаже дали ще тръгнем с него нагоре…
Значи ти си съгласен че прави грешка след грешка и аз трябва да го подкрепям,щото е Ботевист!!!
И още нещо:когато отбора е на печалба,значи върви нагоре!!!Не ми пукаше,че руснака печели от Ботев,щото Ботев беше тръгнал на горе и всички знаем защо остави тези мизерии в отбора…когато собственикът печели и отбора печели(не говоря за черно тото)…дано си прав за Филипов,че ще вдигне отбора,но ако продължава по фенски,няма да я бъде….футбола отдавна е бизнес и трябват хора с такива знания,а не фенове!!!Феновете са за трибуните,там им е мястото
гол от засада браво на попов и железов изкарахте си парите а на кабака двойно много се постара момчето не му беше лесно
Гиджена селски Гиджена ти знаеш.
Я ме открехни за тоя гиджен
Първо разтвори бузки и жа та открехна ва каун Недин.
Разтворих ги,идваш ли???
Ти убаво ги разтвори ама дивия пълен с бахури ва салкъме.
мангал а за врайков и узунов и една купена титла знаеш ли няма нищо сега ви дадоха но виж нарядите за мача с морето нали знаш какво следва РЕСТО манго до два кръга ще разберете колко слаб отбор сте
Кво ни пука за следващите мачове, снощи как добре си поебахме…
пак ли еба майка си или този път бабта мангал да знаеш кръвосмешението подсъдимо
Честито на Локо! Браво!
Коментарите са затворени