Димитър Димитров – Херо е бил сред опциите на Лудогорец за нов старши треньор, съобщава „Тема Спорт“. Ситуацията се е развила след раздялата на разградчани с Руи Мота. Тогава Херо вече бе обявен за нов наставник на Ботев (Пловдив).

Димитров е имал разговор със спортния директор на “орлите” Георги Караманджуков, като това се е случило край морето около мача на Лудогорец с Черноморец (Бургас) в Несебър за Купата на България. Херо обаче е бил категоричен, че е дал дума на “жълто-черните” и няма намерение да се отмята от нея. От Разград първоначално дори умували да се обадят на Илиян Филипов, но в крайна сметка са се отказали.

Както е известно, бургазлията води Лудогорец през сезон 2017/18, като стана шампион, но после бе сменен от легендата Пауло Аутуори.

7 КОМЕНТАРИ

  1. Интер Милано, също са искали да говорят с анцуга ,обаче той ги е игнорилал

  2. Много скоро Лудогорец ще престане да съществува. Премина ентусиазма и от няколко години посоката е само една, надолу.

  3. Ха ха сикс в действие. Локококурво на куроносителя.

  4. 1
    2

    Ръца пръца ха ха ха. И един мармот развива шоколад.
    Надувай жълтия балон, пълни го с фекалии, та като се спука да има за всички.

ОТГОВОРИ

Моля напишете коментар
Моля въведи име

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.