Ботев излезе с изявление във връзка с обновяването на базата в Коматево:
„Изявление на ПФК Ботев Пловдив относно възраждането на ДЮШ и инвестициите във Футболен комплекс „Никола Щерев – Старика“
Ботевисти,
В последните месеци нашият клуб започна истинско възраждане там, откъдето започва всичко – Детско-юношеската школа на ПФК Ботев Пловдив.
След години на застой и разруха, Футболен комплекс „Никола Щерев – Старика“ отново се превръща в дом на мечтите, труда и бъдещето на нашия клуб.
Днес, повече от всякога, виждаме реалните резултати от усилията и инвестициите.
Тренировъчните терени оживяват, тревните настилки се реновират, а модерното осветление позволява на стотици наши деца да тренират пълноценно дори след залез слънце.
Когато слънцето залезе и настъпи мрак, осветлението на всички тренировъчни терени в нашата база връща светлината на възраждането на ДЮШ на Ботев.
Светлина, която носи надежда. Светлина, която ни напомня, че бъдещето е жълто-черно.
Светлина, която показва, че Ботев започва от децата!
Пълни терени, работещо осветление, деца, които тренират с желание, амбиция и любов към Ботев.
Това не са обещания. Това са действия. Работим. Строим. Възраждаме.
Искаме да изкажем огромна благодарност към нашите партньори, без които тази „невъзможна мисия“ нямаше да бъде възможна:
Филкаб, Динамик Електрик, Инса Ойл, Галакси Инвестмънт Груп и Ивеко. Благодарим ви за безрезервната подкрепа, за тежката работа и за вярата в нашия проект. Истинското възраждане става само с истински хора.
ПФК Ботев продължава напред.
Ние няма да спрем.
Нашите деца няма да спрат.
Възраждането продължава – осветено, живо и необратимо.
Само Ботев!“
комплекс „Никола Щерев – Старика“, Коматево

33 КОМЕНТАРИ

  1. হাই, আমি আপনার মূল্য জানতে চেয়েছিলাম.

  2. 8
    1

    Финансовия благодетел колко лични пари извади за да се случи обновяването на базата? Възможни отговори: 1) нула 2) хич 3)колкото е имал на сърце,но ги е писал като заем към него

    • Спасителя собствени пари не дава, защото още чака държавата и общината да му пуснат някоя тлъста поръчка.

  3. 10

    Най-жалки и презрени са завистливите и готови на всичко предатели! Тези които не са способни да си “завържат обувките”, неспособни на вързано куче “хляб да дадат”, хора некадърни да изработят 2 лева за хляба си, камо ли да осигурят на някого работа. Наследници на шумкари и обирджии на мандри, облажили се с трохи покрай Режима на Тато, но останали с пръст в устата когато техните другари приватизираха онова което бяха национализирали на 9-ти септември. Некадърника си е некадърен и на 9 септември и на 10 ноември! Приятен ден и дълъг живот, за да страдаш гледайки Ролс-Ройс-ите!

    • Ха-ха-ха добре си се изходил!Подчертал си тъпотата си и верността към другия тъпак! Go ahead смешници! Продължавайте да ни забавлявате!

      • Ти глупако забавляваш всички буфери! Ама то, ти си толкоз Ботевист, колкото и Станьо Тъпото, а за умствения ти багаж, дори не смея да те сравня с него.

    • 3
      1

      Ся тва твойто изявление ли е, или декларация. Путяф, майна. Цървули и помаци!

      • Ти пък къде се вреш? И ти ли се припозна? Де го чукаш, де се пука?

    • Ти си много НЕприятен тип! Или някой сам си пише как се кефи на ролс-ройсите… Бедна душичке! Ако всичко беше материя, за какъв „Той не умира!“ говорим?! Да, присвоиха се предприятия, бази, банки и сега новите „собственици“ ще си плащат дълга, ще влагат и ще си мислят, че владеят. Но докато са празни стадионите, докато не повярват хората (защото Ботев Пловдив сме всички ние) – снимай се с лимузини и дерзай! Обаче колко дълго ще продължи, дерибей означава ли недосегаем и неуязвим? Едва ли…

  4. 1
    9

    За първи път ФК Ботев се финансира(няма да употребя думата “е собственост”)на истински фен на Клуба, но българина показа своята най-отличителна черта-завистта! Българина предпочита чужд човек да управлява Клуба, човек който не знае какво е да си Ботевист, човек който е тук за да върти търговия и далавери….на чужденеца няма да завиждат, но на съседа ще завиждат с цялата си завистлива дребна душица?!?

    • 10
      2

      То не са изявления, то не са декларации, то не са внушения на Простоватия селяндур!Но истината е една- с „чужда пита помен прави“ натрапващия се с ботевизма си хитрец. На всички е известно и ясно, че е в „Ботев“ да краде от обществените поръчки за стадиона и да се докопа до други такива, за да спаси потъващия си бизнес! За целта е организирал и беквокали- пчели, хамзи , копарани и др. които да го величаят и възторжено да цвилят след всяка негова медийна полюция! Комедията, обаче е към края си и той , за съжаление ще е болезнен!

      • Няма нужда да повтарям приказката за тъщата която си изкарала окото….или за онзи който си пожелал да му отрежат едното мъдо, ако на комшията му отрежат и двете. Отвратителен народ сме и ти си типичен представител!

        • Най-жалки и презирани от нормалните хора са … ибрикчиите! Те смятат, а и вярват, че денят им е приятен, когато забърсват и мият насраните задници на тези които им подхвърлят някой грош! Така се „печели“ презрението на нормалността, както е видно и от многото мнения под различните декларация на Глуповатия собственик на няколко Ролс-Ройс-а!

          • Отново достигаме до “бунта на безимотните”! Няма Ролс-Ройс човека и не иска други да имат!

    • Когато ангажираш подобни на теб, простовати екземпляри да защитават каузата ти се получават ей такива Приятни дни! “ Санкта семплицитас- Свещена простота“! Боже, колко мъка има на този свят! Какъв бунт, какви безимотни, какви щения за Ролс-Ройс!Нали като видиш глуповата физиономия на т.наречената Ляка в Ролс-Ройс, веднага разбираш смисъла на плитчата за жабата и гьола. Само отявлени селяндури могат да си повярват, че като седнат в Ролс-Ройс се превръщат в лордове! И за да ти е Приятен денят нахлупи една шапка, надени си бели ръкавици и се инстарирай до Ляката!

        • Май те гони безсъница, смешник? Така е когато влезнеш в ролята евтин, жалък ибрикчия на един глуповат пуцаджия! Осъзнай се и си спести униженията на които си подлаган в коментарите на нормалните хора. Колкото до моята позиция бъде спокоен. Презрението ми към Илиан Филипов, формирано ми от контактите ми с него , е толкова дълбоко, че е прерасннало в отвращение.

  5. 11
    6

    Ляка, открадна достатъчно много пари от строежа на Колежа, така че вади кеша и стига си ревал. Все още само пишеш декларации и комюникета, а нямаш никакви резултати. Посещаемостта е показателна. Нямаш капка интелект, защото цървула трандафор не става.

    • АМЕТ ТИ ДАН СИ ПИЛ ГАС???:)) ВИКЪШ ЦАРУЛ НА ЧИЛЯК ДЕТ ИМА 500 000 000 ЛЕФА!!!; ЦАРУЛ СИ ДЕТ НИ МОЙШ НА ЧАВИТАТА ЛЯП ДА КУПИШ.
      МОИ ДА Е ПРУСТАГ, АМА Е ПО- УМИН УТ ТЕП ГУЛТАКА АМЕТ!!!:)))

      • 3
        1

        Станьо къртицата . Гъзолизец на Селкият комунист. Гумената кукла на циганина Ерол Париж Париж. Жалък педераст.

  6. 3
    8

    Накой знае ли каква е разликата между изявление и декларация? Много думи, а курАта все ни е в гъзАта.

    • 8
      1

      Станьо,лек ден.Благодарим за вниманието,психарю.

  7. 7
    4

    Шапки долу! С Ботев завинаги! Той не умира!

  8. 5
    8

    И ся кът светна Старика жа лъснат бахурите та са не трай ва да Сейба,каза с прискърбие Стоян канара ва да гоейба.

Коментарите са затворени