От Съдийската комисия към БФС признаха за грешно показан червен картон на халфа на Локомотив Пловдив Ивайло Иванов в мача срещу Лудогорец от 8-ия кръг на Първа лига. Това стана на официална пресконференция днес, на която на журналистически въпроси отговаряха говорителят на комисията Александър Костадинов и председателят Станислав Тодоров.

„Грешката тук е намесата на ВАР, която води до съответния червен картон на Иванов“, заяви Костадинов. Главен съдия на дербито между Локомотив Пловдив и Лудогорец бе Георги Давидов, а ВАР бе Никола Попов, докато АВАР бе Георги Гинчев.

Това е втори случай, в който Съдийската комисия признава за грешен червен картон на футболист на Локомотив Пловдив. Първият бе ситуацията с Тодор Павлов при гостуването на Спартак (Варна).

2 КОМЕНТАРИ

  1. ХАНЦУНГ,САМО РиВЕШ,НЕ ТИ СТИГА ТОТОТО АМИ И СЪДИЙТЕ СИ ХВАНАЛ ДЕЙБА И СЕЛЯКА ТИ

ОТГОВОРИ

Моля напишете коментар
Моля въведи име

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.