Привържениците на Локомотив Пловдив от сдружение „Магията На Пловдив“ направиха любопитно дарение на футболния клуб.
Ето какво гласи официалната информация от „Лаута“:
ПФК Локомотив Пловдив и Сдружение Магията На Пловдив – заедно за развитие и успех!
Днес направихме още една стъпка в задълбочаване на нашето партньорство. Пресотделът ни беше приятно изненадан с модерна и висококачествена апаратура, която ще подпомогне нашата работа и ще даде нов тласък в развитието на дейността ни.
Председателят на Сдружение „Магията на Пловдив“ и собственик на „Тарос Трейд“ – Ташо Ташев връчи на изпълнителния директор на ПФК Локомотив Пловдив Тома Цилев модерната техника с пожелание за успешен сезон и много отразени победи!
Вярваме, че с общи усилия ще надграждаме постигнатото и ще създаваме още повече поводи за гордост у всеки фен.
Заедно можем повече – за Локомотив, за Пловдив и за магията на нашия град!
И после се сърдите, че тосю е ПСЕ, ами защитете му честта!!! Загубиш ли на Поляна не е позор, но бягаш ли от нея с епилирани крака-: си бултрасЪ..,
ПОДАРЪКА Е СМЕТАЛО .ДА СИ СМЯТАТ ГОДИНИТЕ НА РОЖДЕННАТА ДАТА ДА НЕ ЛЪЖАТ …..
Цигани прости,навсякъде сте неканени гости..
Ташо Ташев.Син на Мъдьо Мъдев.Нали,цървули.