Отборът на Ботев (Пловдив) започна подготовката си за мача с Локомотив София. Срещата от 4-ия кръг на Първа лига е в неделя (10.08) от 21:15 часа на стадион „Христо Ботев“ в Пловдив.

Тодор Неделев тренира наравно със своите съотборници, похвалиха се от клуба. Това личи и от кратко видео, което публикуваха от ПФК Ботев в официалната клубна страница във Фейсбук.

Припомняме, че Неделев пропусна злощастната загуба от Арда с 0:5 заради мускулен проблем, който явно вече е отшумял.

За срещата с Локомотив (София) треньорът Николай Киров задължително ще трябва да прави промени в състава си, тъй като заради наказания няма да могат да играят капитанът Ивелин Попов и защитникът Андрей Йорданов.

19 КОМЕНТАРИ

  1. Аралица като вкара на Източен 10 да направи движение с Пета…. Жълтия картон е без значение, ВЕЛКОВСКИ и КАРАГАРЕН го доказаха….

    Селяни, благодаря ви, това Е МОЯТ ИЗТОЧЕН 10, всеки ден унижения в жълто, радвате на макс…

  2. Hello! Долар ден!
    Апапи,
    Говори се упорито, че наесен щяло да се разбере – ама ние да ви питаме:
    Кажете ни – ние двамата бандити ли сме или сме разбойници?

    • 0
      2

      И двамата сте добри хора в сравнение с ПП и ДБ…Кирчо и Кокорчи са боклуци каквито не е виждала България!!!

      Гласуваш ли за ПП и ДБ дано целият ти род бъде заличен!!!

  3. Поредното доказателство че мача с Арда е чисто тото в което Неделев не е искал да участва.

  4. Да се готвят циганите.Сготвени са!.От центъра.

  5. На софийските буфери от нашата пеналтерия….Все пак са истинските буфери и заслужават повече уважение.

  6. Клоакомотивци, май пак искате гол от центъра…. Задниците ви нямат насищане…

  7. Тодоре, как ще гледаш Аралица в очите след онзи крачол и Петата???

    И как бултрасите твърдят, че не са срамни въшки, когато тосю е убит като псе и НЯМА ПОЛЯНА???

ОТГОВОРИ

Моля напишете коментар
Моля въведи име

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.