Илиян Филипов направи обръщение към ръководството на ПФК Ботев Пловдив АД.
Ето какво написа собственикът на ПИМК в социалните мрежи:
Уважаеми господа,
Обръщам се към вас с ясен и категоричен призив:
Спрете медийните публикации и вземете крайно решение.
Ще спасим ли Ботев – или не?
Днес официално отправих предложението си към адвокат Демерджиев с молба да ви бъде предадено.
Поемам задълженията, генерирани от вашето управление – в размер на 5.5 милиона лева.
А според последния баланс – вие поемате 1 370 000 лева над тази сума.
Това без да се разпродават още футболисти и без допълнителни договори за прекратяване.
Ако поемете ясен ангажимент, че тази сума ще бъде внесена по сметките на клуба до датата на Общото събрание – аз започвам работа още от утре.
Тук въпросът не е в самата сума, а в времето, което нашите фенове ще трябва да изтърпят, докато изплащаме тези задължения и градим отбор от нулата.
Моля ви – поемете отговорността, която ви се полага, в името на спасението на Ботев.
При липса на отговор или при нови спорове, разсъждения и изкривяване на фактите – аз повече няма да участвам в каквито и да било разговори.
По останалите три точки – вчера във вашата официална позиция бе заявено, че сме постигнали съгласие.
Нямаме време. Нека спасим Ботев – СЕГА.
Илиян Филипов
Господин Филипов, със цялото ми уважение към вас ,като успешен бизнесмен и ботевист ви питам следното:
Не бяхте ли вие този,който казвахте:(по спомен) винаги ще подкрепям Антон Зингаревич!
Пак по спомен: Бях скептичен но сега съм сигурен,че Ботев се управлява по европейски начин!
Аз като обикновен фен след всичко това не смятам ,че отбора се е управлявал така. Бях скептичен от самото начало към(харизването) на отбора на Зингаревич в едно със базата и новият стадион, който беше в процес на строеж.
Въпреки това дарих пари за спасяването тогава на отбора и дефакто подаряването му.
Тук искам да отворя скоба за стадиона.
Без вас стадион все още нямаше да имаме.И за това искренно ви благодаря! Знам че е било трудно(и това е най-лекото определение) и с много неясноти, но го направихте за,което искренно ви благодаря! Имаме най красивият стадион в България.
Винаги съм се надявал и мечтал един истински ботевист със възможности какъвто несъмнено сте вие ще вземе отбора.
Ние всички сме ботевисти и искаме най-доброто за отбора,както и вие. Не ви упреквам за нищо станалото станало. Взимайте най-накрая отбора и го направте печеливш проект.
Не мога да разбера как бизнесмените не виждат базата стадиона феновете и как това да не е успешен проект. Вземете го и го направете.
Аз съм сигурен,че вие го виждате.
Това е личното ми мнение аз съм бил подвеждан от масата фенове и сега виждам,че е било в грешна посока.Така беше не упреквам никого всички сме ботевисти Само Ботев и смело напред ние ще се върнем на върха!
Плейна спира за шести път в рамлите на пет дена 😂
Ас жъ га поемам парити на мен ги давайти.
Колко пъти ще спира тоя пич?
Та ,той е с Ролс Роис
Някой , разбира ли ,кой е кум ,кой сват и кой на булката брат в тази невероятна сага от братски Салвадор?
Нищо хубаво не ни чака в близките 10 години поне!!!Около Ботев са само схемаджии, мошеници,престъпници и пр.!Не може да ми го побере главата заради един стадион що помия се лее….как няма един читав бизнесмен в тая държава???
САМО БОТЕВ
КАНАРЪ АГБАРЪ
В ГРУПА ИЛИ А ОКРЪЖНА НАЙ ДОБРЕ……..
ЛЯКА ЛЯКА КОЙ ПОВЕЧЕ ЛЪЖИ ТИ ИЛИ ДРУГИТЕ СЛЕД КАТО ТВЪРДИШ ЧЕ ВЕЧЕ ЕДИН ПЪТ СИ ДАЛ 4 МИЛИОНА НА ЗИНГАРЕВИЧ ЗАЩО НЕ СЕ ПО ИНТЕРЕСУВА КАКВО СЕ Е СЛУЧИЛО СЪС ТЯХ КАК ДА ПИТАШ КАТО И ТИ СИ ВЪВ ИГРАТА ВСИЧКИ СТЕ ОТ ЕДНА ПОРОДА ЛЯКА СПАСИТЕЛИ САМО КЪДЕТО НЕ ЗНАЙТЕ НА КАКВО НА ВОДОПАД НАЙ ВЕРОЯТНО СТИГА ГЛУПОСТИ БАНИЦАТА СВЪРШИ СЕГА БОРБАТА Е ЗА ТРОХИТЕ ЗАЩОТО И ТЕ СА ЗЛАТНИ
Чуеш ли смърт, чул си за Източен 10…. мъртъвци, разкажете за животъ под земята???
Чуеш ли пръдня, завони ли на кенеф, значи Стикса си е отворил устата!
Моля циганите да не влизат в нашите теми
А ти кво правиш тук бе мангал
Яж цигански лайна, и бегом към ЗОНИТЕ. Е
Нали се беше оттеглил бе кичукпарижки помак!!! Готов си на всичко за да вземеш Ботев и да го използваш, като щит и за да изнудваш за етап 2!!! Само че няма да стане!!! Ще мреш в лайна и в таксито ти, сам и прокълнат!!!
Ти не си стар канар,ти си стар лайнар.
Точно!!!
Много ,бързо се прибра от чужбина бе измамник!?
ХХахахаха, верно!
В чужбина нямат ли интернет та оттам да си пусне изявлението в социалните мрежи?
Кажи се бе Илияне:Стадиона,залата и пространствата наоколо, това ме вълнува!
Плати и ги вземи ти!!Тъпак!!
Тъпак си ти!Ще дойде време и ще ти забрани да ходиш по неговия,тротоар!!!Той или те ще дадат тези пари но не безвъзмездно!!!Никой не дава,такива,огромни суми току ,така!!!Чети му внимателно изкзванията.Всеки път върти сучи и лъже!
Щял да изплати,задълженията в рамките на три години!!!Тези задължения са изискуеми в много кратък период!Ще хвърли някъква сума първата година и втората ще почне да реве,че бизнеса не му подавали ръка!!!Ще иде при кмета дай залата ,стадиона ,местата,наоколо да завъртим нещо да издържам отбора!!!Това му е и целта!!! А ти вече ще ходиш по другия тротоар!
Остави ги бе Илияне,те знаят всичко, кво те вълнува и кво не? Тия прошлеци с 2лв за вейп в джоба да ти дават акъл и решават съдбата на Ботев. Остави ги да се гърчет да гадаят нека всичко знаят на всяко гърне са меродия да са и финансират Ботев!:)
Десислава Атанасова съм – бях водач на герб в народното събрание и слугиня на Шиши
Стоян канара предлага всички уважаващи себе си юрдечки да се погремем ритуално на Вола ва да гоейба.