Собственикът на ПИМК – Илиян Филипов, направи среднощно изявление, свързано с бъдещето на Ботев (Пловдив).
Ето какво заяви бизнесменът:
Скъпи ботевисти,
С прискърбие ви съобщавам, че бъдещето на нашия любим клуб ПФК Ботев Пловдив остава в пълна неизвестност.
В продължение на седмици отправях ясни и конкретни искания към настоящото ръководство на клуба с надеждата да постигнем споразумение в интерес на Ботев. За съжаление, г-н Зингаревич категорично отказа да подпише клауза, с която да поеме отговорност за евентуални скрити задължения над 5.5 милиона лева, натрупани по време на неговото управление.
За мен действията на тази група хора говорят само за едно – умишлено довеждане на клуба до фалит.
Направих редица отстъпки в името на това да спасим Ботев. Дори се съгласих на безпрецедентното искане на г-н Зингаревич – да вземе още четирима футболисти със себе си при напускане, при положение че отборът ни бе изоставен без треньор, без играчи и без бъдеще. Но няма как да поема клуба с неясни задължения и да подпиша празен чек.
През годините лично съм вложил над 4 милиона лева в бизнес начинанията на г-н Зингаревич. Сега бях готов да осигуря още 5.5 милиона лева, единствено с цел да спасим Ботев. Но наглостта и безотговорността от другата страна са безгранични.
Свидетели на последната среща бяха:
Петър Петров
Рангел Мутафчийски
Тихомир – адвокатът на Сдружението
С болка ви съобщавам, че се оттеглям от процеса, защото времето изтече и вече е практически невъзможно да се организира отбор, който да стартира в Първа лига.
Съжалявам. Направих всичко по силите си. Но отсрещната страна не само не показа същата отдаденост – тя работеше в обратната посока.
Да живее Ботев!
Илиян Филипов
ЗГИНАФМИ БРАТЙЪ СПАДНАФМИ САГЪ ТРЯВА ДА УСНУЕМ НОВ БОТЯВЪ ДА ПОЧНЕМ НОВО НАЧАЛО НАЧЕЛО С МЕН АЗ БАТ ВИ ФЕКАЛ ЖЪ ВЪ ВОДЯ
Къде е онзи кърлеж Валери Станков който говореше как всичко е наред?
От днес, всеки ден без Източен в А група е празник! Всеки ден в продължение на години е празник- щом Източен 10 страда…
Благодарим на Антон Зингаревич, поклон братко!!!
НИКОГА ДА НЕ СЕ ВЪРНЕТЕ В А ГРУПА, СЕЛЯНИ!!! НА НИКОЙ НЯМА ДА ЛИПСВАТЕ, МРЪСНИ СЕЛЯНДУРИ!!!
бултрас:“ Стикс желаем ти дълголетие, за да видиш Локо във В група!!!“
Днешна дата- Източен 10 се разпадна и са в Окръжните групи. Селските клетви са бумеранг, всичко им се връща…
ПРЕКРАСЕН ДЕН, РАДОСТЕН СЪМ, НЕ МОЖЕ ДА СЕ ОПИШЕ С ДУМИ- ТОЙ УМРЯ- ИЗТОЧЕН 10…
Забавна и тъжна държава е България, заради мръсотията и беззаконието!
Не ни трябват прости схемаджий в клуба! Феновете са толкова разделени, както никога до сега… Това, ако беше преди 15г. всеки ден щеше да има по 2-3 Хил. фена пред стадиона. Ние сме клуба, нека да им го покажем!
Ботев е вечен!!! Той не умира!
То няма фенове. Левски 5-6000, ЦСКА 3-4000, Ботев 2-3000, Локото 1000, останалите въобще да ги броим ли?
Никой от вас не желае да разбере, че клубовете, това сме ние! Ние ги издържаме, а не Зингаревич, Филипов или филанкишията. Когато схванете това и вместо да си гледате по Диемата, дойдете на стадиона да вложите някой лев, може и да потръгнат нещата.
Ако на Колежа всяка седмица имаше по 15 хиляди публика, сега щеше да има опашка от желаещи да купят отбора. При 2-3 хиляди, за какво? Гледайте си по Диемата английската лига и вижте колко публика има на стадионите им дори на най-слабите отбори, които редят загуби… после не се чудете, защо там има футбол, а тук е пародия.
Пародията в bg футбола не е заради слабото присъствие на публика по стадионите
Тук дори те да се пукат по шевовете пак корупцията и мафията ще дърпат конците, те ще движат лостовете, и ще определят всичко. Тук нещата са дори по-уродливи и по-лоши дори от банановите държави!
Всички си постигат целите, не виждате ли. Зингаревич продава Бернат, Балоянис и още койт може, фалира клуба и предизвиква недоволство в града, което се насочва към политиците. Филипов не плаща едни 5.5 милиона и започва начисто от аматьорите да гради нов негов клуб. За нас се прави един евтин театър… не се връзвайте. Каквото такова – по-добре ужасен край, от колкото клубът да е в будна кома като при Селския.
Искат, не искат, ще трябва отново да се създаде Ботев, защото иначе трудно ще се обяснят похарчените 100 милиона за стадион, на който никой не играе.
Като че ли така е по-добре. Защото историческият урок не е научен и ще продължим да се въртим в колелото, докато не го научим. А уроците са основно два : 1. Не всеки президент е коректен, ботевист и отдаден на каузата..Това, че някой е нов, обявен за спасител, не означава, че е читав ! Повечето са обикновени далавераджии. 2. Никакви семкаджии и заплатаджии повече в управлението и в офисите на клуба ! Наред с паметниците пред стадиона, навсякъде трябва да има портрети на Борис Гиздаков и Рашко Стоянов. Да ги гледате и да ви напомнят. До какво води селската амбиция, солидно подплатена с безгранична наглост и явна липса на акъл !
п.с. не съм Резон
п.с 2. – Бай Мангау сега ще има кючеци и зурни цяла семица на гърба на Ботев, но те са слеващите, защото и те са в „колелото“ на историята.
Нали не искахте негри , купа и второ място , хайде сега във В група !
Духай го, мангал. Дейба и разпрания гъз.
Откъде наизскочи тази педерастия бе?
Всичката гнъс се загрижи изведнъж. Оценки дава, тълкува, обобщава. Къде ви бяха зурлите досега, мишки църкащи?
„Изводи“ прави. Само патки да извеждаш те бива, тъпак.
Мишоците първи напускат потъващия кораб. Рашо напусна клуба, Гиздакевич напусна Сдружението. Абе, що като са ГОЛЕМИТЕ БОТЕВИСТИ не останат и да работят за клуба. Нали са успешни, уважавани и реализирани хора в живота. Или нещо бъркам….
Сега в България, да си шампион, означава да си втори! А купата е бонус! Имахме и двете, но ти беше недоволен
НИЩО НЕ СМЕ ИМАЛИ! Имахме една чарда негри които постоянно мечтаеха час по-бързо да отидат в някоя бяла държава където има действащи правила и закони.
А, днес какво имаш бе, шматка?
На кому нъ уставяш Бат Илияне? Продай Ролса и ханцунга и нъ спаси ва. Сега остана сал Бат Фекала и няколко лайнара.
Шнур за ДПС!
Големия милиардер купил гранд в световния футбол,отбор от Армения.Пълен смях!!!
НЕМА ДА СЕ ПЛАШИТЕ БРАТЯ ПОМАЦИ БАТ ВИ ФЕКАЛ ШИ ПЛАТИ БЕШ МИЛЬОН И ЖА СА УПРАЙ РАБУТАТА
Илиян филипов днес има диария , ходил е 6 пъти до кенефа
Сдружение с адвокат.Кой му плаща.Сдруженци освен глоби и декларации не съм виждал от вас.Докарайте,това ви е работата,по богат от Илиян,доказан Бултрас.Блюдолизци,знам как се създадохте,но от тогава до сега освен облаги не съм виждал.Погледнете ми само ника,кетърингови дерибеи.Ще ви изринем рано или късно.
Станьо Тъпото,крана те зове.
До къде си докарахме!!!Само схемаджии около този отбор….на никой не му пука за Ботев!!!Не мога наистина да повярвам колко отровена е тази държава и в частност града ни! Заради един стадион и площите около него….толкова алчни сме….от както изгониха Цветан Василев са тези схеми,обаче ние си стоим и мълчим,сега пак и чакаме пимка да ни спасява….Ботев ще го бъде,но се замислете дали искате по този начин да го бъде???Това продължава вече повече от 14 – 15 години….така ли искаме да го бъде Ботев?Да не бяха ни строили стадион,да го еба!!!ПАЗИ БОЖЕ …
Руския евреин се оказа голяма хапка за нашите тъпи селски мутри
Като ви разправях, че колкото и да дъвчете пингата на Зингата, накрая ще ви го набие, смеехте се. Толкова да сте жалки, че няма накъде повече. За 5 лева сте готови на всеки да го ближете. Сега го плюете Зингата, ама ако утре се върне, пак ще му я лапнете
Станьо Тъпото
Илияне, кой заблуждаваш, още днес ще се върнеш „на бял кон“, Спасителю.
Илиан – гробокопача на Ботев! И то заради една сграда и един терен!
Това е истината!Никой не иска да го признае а всички го знаят!За мен той е реалната,причина да се стигне до тук!
Спокойно, днес ще каже, че от любов към отбора не е успял да се откаже и ще направи каквото е необходимо, само че трябва да започнете от В група.
От трета лига с чиста история! Без руските подлоги! Да стават фенове на Новото Начало на Зингаревич в Армения! Време Разделно!
Само да те гепна.
Кога си идваш в България?
Отдавна те чакам но поне вече знаем коя си
ПАЛЯЧО!!!
Има нещо такова!Днес ще се появи на бял,кон и ще се изцепи,че не е устоял на молбите на феновете!За това се връща!
Скочил е от самолета с пешът с който патува за чужбина и с плувне идва към Пловдив!Абе ИЛИЯНЧО всичко,което се случва в Ботев в момента е само и единствено,заради теб и твоя,господар!
И този е един циркаджия! Имам информация , че Ботев ще бъде продаден на чужд инвеститор.
Али Баба
Станьо Тъпото,крана те зове.
Фекале, който желае зло на другите му се връща двойно…
което в твоя случай едва ли е възможно като се има в предвид колко си зле вече…
Ти па сянка да не видиш руска подлого! За вода да ревеш!
Баба Бонка пак кълне…
Та тя и на Коледа го прави…
Лошо нещо е самотата
Тежък Камък Сянка да му пази на Антон Зингаревич! Започваме от Трета лига….евентуално.
2:49 AM… Бонка от Кентъки?
24/7 …
От Кентъки Фрайд Чикен?
Фекале, който желае зло на другите му се връща двойно…
което в твоя случай едва ли е възможно като се има в предвид колко си зле вече…