„И като футболист и сега, когато трябва да водя тренировката, няма да предам клуба. Каквото зависи от мен- ще го направя.
Ще тренираме на базата. Нищо друго не ни е казано. Както виждате няма и кой да ни каже.
Надявам се по най- бързия начин да се решат нещата с управлението на клуба, защото няма никакво време до началото на първенството.
Имаме две уредени контроли, за други не мога да кажа нищо.
Докато е необходимо ще водя тренировките“, каза Балтанов

16 КОМЕНТАРИ

  1. Балтанио ти клуба отдавна си го продал ама питътъ и бахурлята ги стискаш за тебика ва да тейба

  2. Евала за чистката на баберици. Не знам кой от всичките контузени ще ми липсва. Жоро патерицата ли, Кристиян дискотеката ли… Маймуни няма да споменавам. Тези на снимката щом са тук за никъв хуй не стават

  3. 4
    2

    БЕЗ значение кой ще налива пари .АКО ще и Марсианец ДА Е. Вече няма никакво значение .БЕЗИСХОДИЦАТА Е ГОЛЯМА

  4. В Топспорт правят сондаж за проучване на фенското мнение. И пак повтарям пичове, не се вързвайте на Фекала и Стикс!

    • 2
      2

      Бареков, бъркатели си по дупките с Любчо Минжата – той е голям защитник на многополовите. Защо ли?!

  5. 1
    3

    ГОЛЕМИЯ КОМПЛЕКС В ТРАКИЯ ГО СТРОЯТ ЗАЕДНО С ПЕЕВСКИ .РАБОТАТА Е ЯСНА .НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА КОЙ ДАВА ПАРИТЕ ВАЖНОТО Е БОТЕВ ПД ДА Е ДОБРЕ .ТЯ ЦЯЛАТА ДЪРЖАВА ЕТ БОМБОК .

    • Морала на папагала ... да пие мазно турско кафе
      3
      1

      Така ами. Тва морала е празна дума за помаците. Те вярата са си продали, та какво остава за гъза

  6. САМУИЛОВ НЕЩЕ ДА ЧУЕ ЗА ФУТБОЛ .НО ТАКА ЯВНО СА МУ ЗАПОВЯДАЛИ .ДП

  7. 3
    4

    в топспорт пише че Самуилов е взел акциите и ще налива в Ботев това е супер той има доста повече пари от Филипов а е и по разбран успех господин Самуилов

  8. 5
    4

    Рашо мастията изгонен от клуба с едномесечно предизвестие. Това е едно наистина добро начало. Прочистването от всички безполезни паразити – заплатаджии, е много нужно, за да се изгради отново Ботев Пловдив!

  9. 4
    4

    Прочетете изказването на Попов и тогава критикувайте и предявявайте претенции! Крис?!? Никой не е виждал мистериозния Крис! АЗ си играе на котка и мишка с нас! Няма треньор, няма футболисти, ние викаме, ама ИФ бил такъв, бил онакъв! Четете внимателно и забравете за дразгите и егото! Ако ИФ не получи карт блнаш, заминаваме в Отвъдното. И нека Фекала не размирисва обстановката, защото и без това мирише на лошо!

    • ЮСУФФЕ, ФЕКАЛА НИ ГУ НТИРИСУВЪТ ДРУГИТИ УТБОРИ!! ФЕКАЛА НИ ГУ ИНТИРИСУВА ПУЛИТИКЪТА Ф ТОА ФОРУМ! ЗА ПУЛИТИКА ФЕКАЛА ОДИ НА ДРУГИ САЙТУВИ! САМУ СМРЪ ДЛЮ КЪТ ТЕП СЪ БУТА НАСЯКЪДИ И УМИРИСВА УРТАЛЪКА!! СЕКУ ТРЕТИ КОМЕНТ Е ТВОЙ ЮСУФЕ!!! УМРЪЗНА НИ УТ ЛЪЖИ И ПРУПЪГАКДА!! ОДИ СИ Ф КУШАРИТИ НАД ЗАБЪРДУ И НИ СЪ ВЯСКЪЙ ТУКАНА!! УМРЪЗНЪЛ СИ НА СИЧКИ, ПО ДУСАДЕН СИ И У ШУНДИСЛАФ!!!! ЕМ СИ ПРОДЗ, ЕМ И СЪМУЧУСТВИЕ ДИМУНСТРИРЪШ??? ТУК НИ Е ЗА АБ ДА ЛИ И АРТЪКПЪРТЪЦИ!!! АЙДИ, ВЪЗ УТ ТУКЪНА..:))))

    • 1
      2

      Любчо, постъпваш правилно като си налагаш самоограничения и, излизайки от образа си на Фекала, който толкова упорито налагаш, допринасяш да се намали излъчваното от теб зловоние.
      Апропо, още не си ни казал онзи ден, когато целуна ръката на Тиквата, след това облиза ли се?

      • Анус-нимен, бъркаш моето момиче. Фекала не целува ръка на Борисов, той духа на Копейкин.

ОТГОВОРИ

Моля напишете коментар
Моля въведи име

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.