Локомотив Пловдив и Локомотив София завършиха 1:1 в решителен двубой от втория кръг на плейофите в групата на изпадащите на efbet Лига. В 42-ата Парвиз Умарбаев откри, но в 53-ата минута Октавио изравни.
Три минути преди почивката Локомотив Пловдив успя да открие резултата. Христо Иванов комбинира с Хуан Переа отляво, който пък намери Ангел Лясков в наказателното поле. Той опита подаване, но бе блокиран. Топката обаче стигна до Христо Иванов, който стреля с десиня крак от движение, а Александър Любенов изби, но Парвиз Умарбаев направи точна добавка от два метра пред вратата. Първоначално бе маркирана засада за паса към Переа в началото на атаката, но след преглед със системата ВАР, който продължи близо две минути, голът бе зачетен – 1:0.
В 53-ата минута обаче Локомотив София изравни резултата. Спас Делев центрира от пряк свободен удар, топката бе отклонена към Октавио отляво в наказателното поле, който излезе сам срещу Милосавлиевич и стреля. Кълбото мина рикошира и мина междуе краката на стража, а двама защитници опитаха да избият топката от голлинията, но Раян Бидунга я добута за 1:1. Впоследствие обаче стана ясно, че кълбото е било преминало с пълния си обем голлинията още при удара на Октавио и рокошета в Милосавлиевич.
Локо София като по чудо се размина с пълния обрат в 69-ата минута. След центриране отляво на Бруно Франко топката стигна до Диого Тешейра, който стреля с левия крак от движение, но Милосавлиевич спаси. След това кълбото се озова в краката на Светослав Диков, който от близка дистанция стреля, но в тялото на стража на домакините. След това Калоян Костов застана много добре с тяло пред Диков точно пред голлинията, за да му попречи да направи добавка и защитникът изчисти топката.
Стъкси путко иди тури 2 рози на альоша, цункай му кондурите, помоли се на болшой боец да спаси ювето.
КАЖЕТЕ ЧЕ СТЕ РЕШИЛИ ДА ИЗПАДАМЕ И ПОНЕ ДА НЕ СЕ МЪЧИМ.ПО-БЕЗДУШЕН И БЕЗИДЕЕН ОТБОР НЕ СМЕ ИМАЛИ.НЕ ЗНАМ САМО ТАРТОРЧЕТАТА ЗАЩО СИ ТРАЙКАТЕ!!!
НЕ СИ ПРАФ БРАТЕ ИСТИНА!!! ТИЧАТ, БЛЪСКЪТ, КЮСКЪТ, ФАТАТ, ДЪРЖЪТ, СИКИРДОСВЪТ, АМА НИ СТАА!!! ТОЛКУС СА ИМ СИЛИЦИТИ!! ДАЖИ ХЕБЪР ИГРАЙЪТ ПО-ДУБРЕ! КЪТ ВИ КАЗВЪХ ДА ЗЕМЪМИ УТ КУКЛИН НОВИ АПАПИ НИ СЛУШЪТИ?! ХАК ДА НИ Е СИГА!! ША СЪ УБИГРАВЪМИ ПУНЕ 10 ГУДИНИ Ф КОНДОФРЕЙ!! ПУФ, ПАФ!
Комплексираните черно -бели отрепки ще празнуват 100 годишнина на истинската дата 2036 г , ако съществуват до тогава
Бееееееееееееее , бееееееееееееее , бееееееееееееее.
Най-слабия отбор в лигата е Локо Столипиново ще изпаднат и дано се върнат е групата за истинската 100 годишнина 2036 г . Смешен отбор , с комплексирани фенове.
Спартак Варна биха на Лаута. Съдбата даде своя знак. Локото изпада, за да влезе по нормален начин в лигата, а не чрез врътки.
Изключително грозен, селски футбол. Кюскане, блъскане, ритане.. някакви изсипвания, балони напред. Ритай там каквото стане. Точката спечелена днес е чист подарък от софиянци. Отделно половината играчи въобще не им се занимава, а другата половина не знаят от коя страна се рита топката. Истинско чудо ще е ако отборът остане в първа лига. Баражът е сигурен, а директното изпадане съвсем реално.
В Пловдив се практикува спорта Присмял се Хърбел на Щърбел! Всеки е затънал до гушата в лайна, но само чака сгоден момент за да отвори голяма уста срещу “врага”. Ама че се нагълтва с още повече лайна….няма значения, важното е да се зее срещу врага!
Пич, в нашето първенство всички след 5тото място са в лайната. Това е реалността. А футболът, който се практикува няма нищо общо с истинския. Сянката пред Спортклуб е достатъчно доказателство за аматьорщината в България. Как ще играеш късни мачове при тези условия и кой е този архитект и строител, които са направили тази глупост да построиш трибуна и да не помислиш за осветлението??
Ами като си затънал в лайна си затваряш устат за да не гълташ повече. Или гълтането у нас е нещо нормално?
Кой в тази държава си е затворил устата? Всеки лае, плюе…
Тя държавата, затова е на това дередже.
Интелигенцията отдавна се изнесе навън и сега селяните наводниха градовете. Затова и страната от 35 години затъва ли затъва.
СПОКО КЮСТЕНДИЛСКИ НАВЛЕЦИ . ВСИЧКО Е НАРЕДЕНО . ТАКАВА ТОТО НЯНКА НЯМА КАК ДА ОТИДЕ ТАМ КЪДЕТО И Е МЯСТОТО . А ЩО КРАДЕНЕ ИМА ОЩЕ ОТ ДЖАМИЯТА .
ЩЕ СЕ НАСЛАДИТЕ НА ОЩЕ ЕДИН СЕЗОН ЛАПАНЕ НА ПИЯНАТА КОЖА НА КРУШАТА .
И ЩЕ СИ МЪЛЧИТЕ В ЪГЪЛА.
ГНУСНА ДОЛНА ИЗМЕТ
УЕФА да разследва черното тото и нагласения мач „Локомотив „Пловдив -„Лудогорец“!!!
Единственият вариант да не изпадне Локото е, Станьо Умника да си спази обещанието.
ЕЙ СИГА ГИ ИСКЪМ СИЧКИ АПАПИ ТУКАНКАНА!!! НИ СЪ КРИЙТИ КЪТ МИШКИ!!! СИГА, КУГАТ СНЕ С ИДИНИА КРАК Ф КИНЕФА ТРЕБЕ ДА СТЕ ТУК, А НЕ Ф ТЕМИТЕ НА ВЕЛИКИЯ БОТЕВ ПЛОВДИВ ИЛИ СЛЕД 3 ДЕНЯ КЪТ УДМИНИ БУРЯТА НА ПОЗОРА!!!!КЪДЕ СА ФЕЙЗУЛАТА, ЮСУФФА, МЕМЕТ, РЕДЖЕП, АЛИТУ, АСАН С ИЗМИСЛИНИТИ ИМИНА ГЕНЧУ, БУЛТРАН$, МУЛТРАНЗ, ПЛЪХУВИ И МИШКИ, ВУПШТЕ СИЧКУТУ ПАДРАЗ ДЕТ СЪ ВИХРИ ТУК САЛ ДА СИРЕ МОШНУ, А НЕ ДА КУМИНТИРА НУРМАЛНУ И СПРАВИДЛИВУ?!!! ПОЗОР СТЕ ВИЙ ЗА НАШИА РОМСКИ КЛОАКОМОТИФФ!! ПУФ, ПАФ!!
СЛОВЕНСКОТО МЕНТЕ ДА СЕ ОМИТА НА СЕКУНДАТА.ДИРЕКТОРЧЕТАТА ,КОИТО НЕ СА ИГРАЛИ ФИЗИЧЕСКО И ДОВЕДОХА ТОЗИ ФИЗКУЛТУРНИК -СЪЩО ВЪН ,НА МОМЕНТА ! ГОВЕДАРСКИЯТ СМЕШНИК ,БЕЗ ПУКНАТ ЛЕВ ВЪВ ДЖОБА ДА ВЛИЗА ОТТУК НАТАТЪК В ПЛОВДИВ С ТРОЙНА ВИНЕТКА !МАСТОРИ,ПЛЕШИВИ,И ВСЯКАКВИ ДРУГИ ПОДДРЪЖНИЦИ НА КУРшарски ДА ПОЕМАТ ОТБОРА С ПАРИТЕ ,КОИТО 15 ГОДИНИ СМУЧАТ ОТ ВСЕКИ ЕДИН ОТ НАС !
С оглед на формата на Ботев Враца, директното изпадане изглежда реално.
Ееееее,ама за сметка на това пък наскоро бихме,Лудогорец!
Потници и къртиците работят против Локо…Разбиха отбора.
БАТ ФЕКАЛА ВИ КАЗА, РАВИН СЪС СУФИЙСКИТИ БУФИРИ И С ХЕБЪР!!! ТОВА Е!!! НИШТУ ДРУГУ!! СПАДЪМИ ДИРЕКТНУ! СГИВЪМИ!!! КОТ КАЖИ БАТ ФЕКАЛА, ТВА СТАВА!!! РИТЪФМИ, БУТЪФМИ, ЛАШКЪХМИ, УНИА ИСТЪРВАХА 5 ГОЛА, ГОЛ УТ ЗАСАДА, СЪДИАТА НЪ ПАЗИШИ СДРАВУ,…………….. АМА ТВА Е, КВОТ КАЖИ БАТ ФЕКАЛА!!!!! СЪТБАТА СИ ЗНАЙ РАБТАТА!!! ПУФ, ПАФ!!!
Цигани, осъзнавате ли че изпадате? А, майка ви дейба лилава?
Ние изпадаме,а вие фалирате
Ботев няма да фалира,ще бъде с намален бюджет
ИБАХА ПАГ НЪ!
Б ГРУПА ЗОВЕ НЪ!
ВГЪЗЪ ПРАВО ПОЛОЖЕНИЕТО Е!