Предложихме на треньора на Ботев Пловдив Душан Керкез да бъде искрен и да разкаже ситуацията в клуба пред BgDerby.com.
„Сложно е. Но Ботев Пловдив е институция и не трябва да се оплакваме. Продължаваме и със сигурност ще гоним Европа .Това е нашата цел. До последно ще се борим. В съблекалнята всичо е на ТОП ниво. На горните етажи незнаем. Аз съм сигурен, че ако нямаше забрана на Антон Зингаревич той до две години щеше да направи Ботев Пловдив шампион. Босът е истински футболен човек и милее за играта. След случилото се аз разговарях с него и го помолих лятото да си тръгна. Това не значи, че се предавам. Той ме разбра и ми позволи да напусна. Имам договор до 2026 лятото, но няма да си правим спънки. Мъжка дума. Винаги ще помня този град. Винаги ще се кланям пред феновете на Ботев Пловдив. Казвам им едно огромно БЛАГОДАРЯ!!! Аз ще остана „жълто-черен“ завинаги. Но искам да се развивам. Искам да съм шампион. Лошото е, че приятели на Зингаревич го предават. Да нямаме заплати два месеца, но това го има навсякъде, а даже при нас е и по-сложно. Помнете Душан ще е верен до гроб на Ботев Пловдив“ сподели Керкез.
На някой не им харесаха тези мисли и накъде се беше запътил Ботев преди паузата и ни подрязаха крилцата. Лошо е, че Душан си тръгва, а Ботев запада. За кои приятели намеква, за Сашата ОсРан ли? Кур за всички душмани, лошото е, че феновете се разединиха и почнаха едни други да се ядат, вместо да се обединят и протестират. И опустяха стадиона.
Или като Коко, да прави свирки на Сашата.
Рашко също много добре го лапа, като 5 бона заплата го лапа.
Мръсна циганска измет.Скандирахте чужд отбор,заменихте си основатели и рожденна дата.Мракобеси гнийте в ада човекопидобни.
Общо взето тази измишльотина с циганите я измислихте пак от зор, да оправдаете, че непретенциозният ЖП отбор ви гърчи трътляците винаги. Цялата теза е подкрепена от 2 клипа и приказки до припадък, по модела Фекала- повтаряй една лъжа достатъчно пъти, докато сам не започнеш да вярваш в нея. Що се отнася до емблеми,години и тн. има налична информация по темата над 20 страници. Стари съхранени документи, свидетелства от участници в тези процеси и още много. Това, че при вас от 4-ма бултран$а, само 1 може да чете и упорито отказвате да го правите си е личен ваш проблем. Между другото това оказва пряко влияние върху манталитета и нивото на публиката ви като цяло. Само за пример- едните организират културно събитие превърнало се в ежегодна традиция за града като черно-бялата коледа, докато другите празнуват „коледа“ със зурни и тъпани в кръчмата. Всъщност чий манталитет е цигански? Злобата ви е безпочвена и долнопробно изфабрикувана. Това дразни нормалният човек, който има чувство за правда и справедливост. Наведената част на градът ни, спонсорирана от всяка власт. Агитирана да с безплатен билет да се дере за 30 секунди в началото на мача с любимото на всички: Аййй кънаряяяяяя. И дотам. Това е олицетворението на жалкото ви фенство и съществуване.
Цигани.Кражби,измами,лъжи,измислици.Кажи им цигани,цял свят ги знае.Не
къпани маймуни.
RIP – Иван Сотиров !
Беше и си остава голям футболист!
Да се помни и знае!
…първият ни голмайстор….
НЕ ВИ Е,ДРУГАРЮ СЕЛЯНИН!!!! ПАК КРАЖБА ОТ СПАРТАК И ПОСЛЕ ТОЙ Е НАШ! АМАН ОТ ЖЪЛТИ ИДИОТИ! ЧЕТЕТЕ БРЕ,ДРУГАРЮ-СЕЛЯНИН, ЧЕТЕТЕ!
Стар циганин,Иван Сотиров е играл 17 мача за един сезон в „Спартак“ като 19 годишен.Това,че Дончо Донев-Плазмодия е написал в парцала „Марица“,че е „легенда“на „Спартак“е поредната злоба и омраза срещу „Ботев“където минава цялата му кариера и печели всичките си отличия!Друга отрепка Стойчо Генов-Спермояда светкавично е пуснал поредната измишльотина от парцала „Тема спорт“ за „Ботев“ а психично болния шизофреник с 90%от мненията под различни самоличности веднага се е изакал пръв под статията. Нищо ново под слънцето.
ЧЕ СИ ПРОСТ,НЕГРАМОТЕН ЖЪЛТ СЕЛЯНИН,ТИ ЛИЧИ,ТА ЧАК ДРЪНКА И СВЕТИ! А ДОКАТО СТАНЕ НА 19ГОД. И ЗАИГРАЕ В МЪЖЕТЕ НА СПАРТАК,ДА НЕ БИ ДА Е ИГРАЛ В КОМАТЕВО,БЕ ЖЪЛТ АХМАК? ЧОВЕКА ТИ Е НАПИСАЛ: ЧЕТИ! НЕ САМО ДА НАДУВАШ ЖЪЛТИ БАЛОНИ!!!!
Добър ден,и днес в парцала „Тема спорт“има обширен „анализ“ на „Ботев“Пловдив как Зингаревич щял да вика юни месец в Дубай директорите и всякакви други варианти и измишльотина.Лошата вест е кончината на първия голмайстор с екипа на „Ботев“Пловдив-Иван Сотиров -Албанеца.Бог да го прости.
Селяни, 10 години ще сте със Зингаревич извън България. А като минат тия 10 години ДП ще наложи нови 10 години на престъпника Зингаревич.
Най- лошото за ботевЪ предстои….
Стокс мажи ракетата с вазелин, възсядай я смело и излитай към Говедарци!
Стискай Го.Обеси се пророко.
Лудогорец са като ЦСКА и Левски в миналото ,когато трудно някой можеше да стане шампион,освен тях…………..Сега,освен Домусчиеви трудно ще допуснат някой да бъде на върха………С една дума ,нищо не се е променило,само имената!!!!!
Точно така е- тук за да станеш шампион ти трябва сериозна организация, такава каквато Домуса създаде, лобита навсякъде и политически протекции. Имаме безбройните примери, като например брокерите, когато привидно бяха завзели властта в БФС, но структурите си останаха непокътнати и под тяхно ръководство Ботев остана трети. Показателен е и примерът с Цветан Василев- бизнесменът, който бе мечта за всеки отбор, който доведе треньор като Мъри и въпреки всичко – 4 място и ревящ Мъри след всеки мач от съдиите- свикнал със съдийския комфорт при говедата тук нещата му се видяха нагорни! Така че няма как само със спортно технически средства да постигнеш нещо в България. Тези думи на Душан са по- скоро резултат на емоционален изблик, отколкото да вярва в тях, защото и самата схема на Зингаревич не предполага надграждане и създаване на силен и конкурентен отбор в чисто спортно- технически план!
Поп си, играеш го свят човек, не виждаш решението.
Не бяха само те. Шампиони ставаха Гриша Ганчев и то с години. Бай Миле със Славия, Илиев с Локо, Черепа, Грашнов, Павлов. Какво е общото между тях сещаш ли се сам?
Не, не е само, че са мутри. Те са и луди мутри, които до смърт си държаха на своето, с което са се захванали и ако отборите им не ставаха шампиони до бой бяха готови да стигнат. Домусчиев си го нави на пръста и скачаше лично на всеки, та бил той и журналист водеща медия – тюфлек.
При теб бяха банкера на мафията. Добър човек, но банкер. На мафията като спря да й отърва си го смени. Иди ги бори!
Бяха перачите на мафията (Що е то ‘брокер“?), те ли ще я минат?
Един чужденец, който и да знае да върти калъчката на световно ниво, тук е чужденец. Всяка мафия си има територия. Тук не може да е и то при война баш на руската мафия територия. Някъде в Африка, Азия може. Но не и тук.
Едно тъпо селско парче – Митьо, но то бедно, иначе инат и си го търпяха, защото си беше като тях.
Говорихме за футбола, но то и при комунизма бяха същите мутри и ти беше Втора армия при тях. Никога не си бил първа. Даже и по царско все втора та трета цигулка е този град. Шампион си бил с КЦМ, докато се самоизяждат и с а те изтървали. Така и Спартак, не само ти.
Скачаш на Шиши и Боко, но те са в модела, в който ти си второстепенна кукла. Ще роди други и ако нямаш мощна, поне достатъчно луда в твое име мутра, няма да си първи. Мъчил си се, не са ти дали.
Сега, дали и кога ще се разпадне този модел, къде ще си и сред справедливо разпределение и успехи с умения, пак не си сигурен, конкуренция. Но, поне каквото за теб, такова и за всички. Но за да се случи ти трябват точно тези – всичките да сте на една страна. Хaйде, иди убеди цоцалите толкова години и накичените с благата на този модел, да го бутнете заедно.
Виж ги бе, до теб са. Локото са изцяло погълнати от този модел, та и публиката „право“ раздава, защото няма кой да ти го даде иначе това право. Право има не само който е с пари, но и реди оркестъра. Не е вярно, че който плаща поръчва музиката. Като ти е цигански оркестъра, Бах да си поръчаш и го платиш, кючек ще излезе.
Схвана ли?
Даже съм сигурен, че го знаеш. Всичките ти по-читави футболисти играха за мутрите или при мутрите та до Неделев. Кьорав да си ще го видиш.
Не са малко и такива около теб, на които им харесва да са мутри и са си мутри. Просто не са показали сила и желание да се хвърлят с главата напред. Знаят и какво ги чака.
За последното се сещаш какво ти казвам!
Да добавим и за публиките, организираните фенове. Те повечето са недоволни от модела. Нормални хора са повечето, няма как. И… Ту-тууу, на всеки по стадионче. Мислиш, не могат да ти го вземат, да го забатачат (Лазур Бургас, градски Пловдив)? Мислиш, не могат да те фалират с него или заради него? Ето – вадят ти няколко мача, пишат ги в делничен ден, наказват те без публика и ти си реви колкото щеш. Ако си разделите далаверата с турнирите, ОК. Даваш им догодина най-добрите си играчи те да продължат напред, не ти.
Има ли фен да не мечтае за хубав и модерен стадион, да играе в Европа? Ще се откаже ли от тази мечта лесно? Къде ще му играе любимия отбор?
Ама Б група… Е, като не траеш може и в зоните да си. Никакъв проблем, помним 2010., та Миньор, Пирин, Нафтата, Спартак Варна, кой ли не.
Нищо, после и на тях стадионче, стига да слушкат.
Глупави са всички които хулят ФК Ботев.
Всичко случило се, само ни прави по силни
Важните неща са:
Стадион,
Публика,
….и….. КРАСОТА в нападение …
Енергия, адреналин….
….увереност….
Няма по велико изживяване …
Който и да бъде в Ботев…..тръпката е една…
Силна и вечна…
Тейба Ф тъпака
Анонимен циганин, (пишеш Ф ) ти що дремеш в темата за Ботев.
Умните хора само се усмихват и преминават твоя пост – “ тейба ф тъпака “ с насмешка и пренебрежение
Жалък си.
Да не казвам по силна дума.
Я тегли по една черта на всеки тук от твоето и да не ми разправят ДАНС и митници, че ловят нещо.
Не давай акъл на по умни
Не ни трябва мнение, което само според теб е заявка за обаятелно, талантливо напътствие
Уви!!!! Не струва .
Той, мангала е ясен. Ти по-добре кажи все така ли ще я караме.
Иначе пак е по-добре отколкото все друг да ни е крив. Но, твоето бие на сладки сънища.
Иначе красиво.
Народа има нужда от събуждане, не от дрямка на очакване.
Само Ботев!
Завинаги!
Осъзнато чувство!
Усещане за това, че нещо ще се случи хубаво.
Идват, предстоят, задават се дни на радост.
След всяка вечер идва сутринта!
Слънцето изгрява над Колежа.
Брокери, Цветан Василев, Зингаревич, винаги се задава нещо ново.
Искаш оше от същото?
Искам Ботев да се развива и съществува.
Запомнящ се отбор
Как да стане, какво ТИ очакваш от другите.
Запомнящи се са добрите примери. Дай ги!
ТОЙ няма да спре да съществува, но редуването на грандиозни обещания с красиви думи за надежда не убива, но успива.
Ето – ти не спиш, аз не спа, но спящите стават все повече.
Всичко хубаво, ама къде е публиката?
Тъкмо бяха резервирани 10 чартъра от Африка и Зингаревич се предаде. .
Ботев винаги е История!
….тимитът прераства, разраства в много аспекти….
АПАПИ, МАНЕТИ СПАДЪНИТУ И СГИВЪНИТУ НА НАШИА КЛОАКОМОТИФФ, ВАЖНУТУ Е:
КОТУ И ДА СИ ГУВОРИМ, ГУЛЯМУ ГУСТУ МИ ПРАЙ КУГАТ НЪ ПУСРЕШТЪТ НАСЯКЪДИ ПУ СТАДИОНИТИ МОШТНУ: СИГЪНИ, СИГЪНИ, СИГЪНИ……………НЕМА ПО-ГУЛЕМА РАДУСТ ЗА РОМСКУТУ СИРСЕ УТ ТОЗ ВЪРХОВИН МУМЕНТ!!!! ГУРДЕЙМ СЪ С ТЕП, МОЙ КЛОАКОМОТИФФЕ!!! ПУФ, ПАФ!:))
С ТЕП СНЕ ДУ ГРОП!!!
ТАКА Е ФЕКАЛЕ!!! ГУЛЯМУ ГУСТУ Е ДА ЧУЙШ МОШНИА РЕФ НА СТАДИОНА ДУМЪКИН: СИГЪНИ, СИГЪНИ, СИГЪНИ!!! СЕРСЕТУ ЗАПОЧВА ДА БИЙ НЕИСТУВУ!!! СЯКЪШ ША ФРЪКНИ Ф ДРУГА ОРБИТА!!! МЕД МИ КАПИ НА СЕРСЕТУ И МИ ИДИ ДА РЮКНА, ЮРУУУУШ!! НАПРЕШ МОЙ СТУЛЮПИНСКИ КЛОАКОМОТИФФФ!!! ПУФ, ПАФ!:)))
Ама той е тук вече почти 5 години, а генерално погледнато отборът не е нещо повече от средняк в слабата първа лига.
И средния го вкарва в На майка ти в средата
Средняк с купа и второ място есента ,преди да беше изгонен Зингаревич,това не е ли надграждане.Ако всичко беше нормално ,можеше наистина до няколко години,Ботев да се бори за титлата
СПУРИД МЕНЯ ДИРЕКНУ СПАДЪМИ. ША ПРАЙМ НА НЕГУ САМУ ДВА РАВНИ МАЧА С ХЕБЪР И СУФИЙСКУТУ БУФЕРЛЯК И ТВА И!!!!! 2 ТОЧКИ. ДУКЪТ БОТЕВ ВРАЦА ЗИМЪТ 9 ИЛИ 11!!! СМИНЯВЪМИ СЪ И НИЙ ПУТЕГЛЯМИ КЪМ КОНДОФРЕЙ!!! А ВРАЦА НА БАРАЖИ.. ПУФ, ПАФ:)
С до три години щяхме да сме шамПоани и на Мелмък
Да и Алф щеше да е с жълт шал….
Душане пич си,но дано си разбрал,че в България и в частност,много от феновете на нашия Ботев са пълни тъпанари филмари.За това и като държава сме на този хал .Успех където и да отидеш!!!!Само Ботев Пловдив!
До 6 гудини и щяхме Европа лига да земим.
Момчета,не виждате ли,че всеки ден от парцала „Тема спорт“се излива помия срещу „Ботев“Пловдив и се води явна злонамерена кампания срещу клуба ??? Злонамерена кампания която се подема от Стойчо Генов -Спермояда,Доньо Донев -Плазмодия и сие джуджета-мегаломани мразещи „Ботев“Пловдив!Естествено и от психично болния шизофреник с 90 „от „мненията“под различни „самоличности.“Ботев“Пловдив“е голям и всичко ще бъде наред.Приятна вечер и само „Ботев“!!!
Не ти се разбира!
Искаш да кажеш, че всичко е цветя и рози, защото само някой ни мрази и да си ходим по къщите, си лягаме спокойни?
Ами, хубаво, лека вечер!
Доньо Донев е най мазното,гнусно прасе от Столипеново.Гошо Донев го е правил от чикия спермояда.
Е и? Дори да е така, а то няма как да е така(бие на комплекси), кой или кои са точно тия, така описани от теб да спънат работата?
Хубаво, махаме ги, един игнор стига. После ще тръгнем ряз нагоре?
Извинявай, не е сериозно срещу заявените сили и възможности със спонсорите, които клуба имаше начело. Не само последните.
Като споменатите е имало, има и винаги ще има срещу всеки клуб, не само Ботев. Срещу Домусчиев помниш ли, знаеш ли какво беше с години. Нещо да му попречи?
То щото собственика на сайта и оня пчелата ли беше са мноу убави ! Присмял се хърбел на щърбел!
Ако на Стоян канара амжурката беше по голяма нямаше да се наложи Фатмето да я порят тираджиите ва да гоейба.
Много си запознат с тираджиите!!!!
Защо ли????
А до 4 години ,ако Зингаревич беше в България, щяхме да излезем от групите на шампионската лига….
И да влезем в групите на Марс…
Буферското малцинство пак се амбицирало!
Душане, пич си, направи и много грешки като треньор, но като цяло оставаш само положителни чувства в нормалните фенове. Само те моля, не надувай балона за „големия бос“ Зингаревич. Вижда се, че човекът има желание, но няма възможности да направи втори Лудогорец в Пловдив. Когато Тати му дава, всичко е Ок, като му врътне кранчето и се почва „кой ще ми даде парииии“. Единствените приходи са му от търговията с негърчета, но пък от това пада целия продукт и хората губят интерес. Не е негова вината, че в Бг футболът като всичко друго по – интерсно е прибрано от батковците и за стадото са оставили някоя друга трохичка под формата на купички, европи и тем подобни гъдели, но не и манги. Така, че всичко най – хубаво и те чакаме за втори опит някой ден като се оправи времето.
Тук е казано нещо, но недовършено.
И, кога ще се оправи работата викаш?
А, що я докарахме до тук?
Не търсим вина. Търсим как да не се повтаря грешката. Или викаш, съдба е, имало да става.
Не бе, пич, нищо такова не викам, а казвам, че ще си играйкаме, докато не се направи нещо генерално, така че и от този бизнес, наречен Бг футбол, освен Домусите и техните батковци, и някой друг ще може да прави пари. Кой е този тъпак да налива пари в бизнес, обречен на провал? Виж го този от Чорбата, който се крие неслучайно, какво наливане му направи срещу какъв резултат. Докато има един Хегемон, който обира парсата от Европа и парите от ТВ правата са символични, ще е такава мъката на всички. Само с негърчетата не става, бате, и това Зингата го разбра вече накрая като се видя, че и от Стадиона нищо няма да изкарва. Никаква забрана не му пречи да си издържа отбора, просто няма кинти в тази работа и това е.
Хубаво, че взех да добивам вина без да съм и от Вашите.
Щото ако питаш мен си е баш от повсеместната лакомия и в бъркоча само най-лакомия обира парсата. Стана като в „пловдивските игри“, ако ги помниш. Всеки се навързал и напъва с кинти, но само един печели.
Трябва ни „добър пример“, на всички. Но, откъде и как да дойде? Кой ще посочи пътя?
Само с „дайте да дадем“, та било то и кръв, не става, виждаш.
Разбирачо, ние ботевистите много голямо чакане му дръпнахме, белким се оправи времето, а? След „брокерите“, след КТБ, сега след Зингаревич. Чакане му е майката, нали Разбирачо? Преклонена главичка сабя не я сече! Дейба и робското племе! БОТЕВИСТИ??? Срам сте за патрона ни!
Добре бе, Възбуденият, вземай пример от Патрона ни, събирай чета, оглави я, и тръгвай към душманите! Нали ги знаеш кои и къде са, Какво чакаш?
Остави ги тия моабети за масата.
В цял свят отговора е един, какъвто и тук им даваме – няма кой вече да им се връзва и им гледа сеирите.
Та репорти, интервюта, изхвърляния, пари, селекции, мениджъри велики, братче!
Смех!
Каква чета бе пич? От ибрикчии чета става ли? Ще мием на Султана задника!
Ботев ще е шампион след второто пришествие на Месията от Крумово.
Първото кога му беше? След изкуственото оплождане на жена му, което я прати в гроба! Само Бокича и Свинята, клетвите не ги ловят!
Несериозна постъпка от страна на Зингаревич. Пеевски няма да е вечен и тази забрана няма да продължи дълго. Той обаче реши че ще извива ръцете на Пеевски чрез клуба и привържениците! Ами няма как феновете на Ботев да вдигнат революция и да изметат Свинята, още повече че много от тях са на хранилка в Свинарника. Ботев ще се оправи, ще минем през трудности но ще оцелеем.
Революция!
Маалииии
Викаш, дали ще дойде Че Гевара или Че Бара, все тая. Ний да оцелеем
Ми да си вземем стая, а?
„ТИ момиче с богата фантазия, пълна отличничка, суперталант десетокласничка в осма гимназия, а АЗ бивш затворник и хулиган“
Душа е наемна курва с голяма уста и без топки. Да му сЕра ОСТАТА.
Абсолютен путю марийкин.
Ако баба ти беше мъжка теб нямаше да те има
Господин анонимен циганин,яжте му главата с повече сирене !!!
Керкез, пий си хапчетата!!!ботевЪ шампион е най- краткия виц….
ГОСПОДИН ВАЛЕРИ СТАНКОВ ЗАЩО СЕ КРИЕТЕ КАТО МИШКА ? ЗАЩО ИЗЛЪГАХТЕ ВСИЧКИ БОТЕВИСТИ? КАЖЕТЕ ИСТИНАТА!
Тази платена курва Валери Станков се продаде за две халби бира!
Еми не е като Рашко за 5 бона заплата
Или като Коко да върти свирки на Сашата.
Коментарите са затворени